саморобний відбілювання зубів

Якщо ви шукаєте для домашнього відбілювання зубів зробили, то ви, мабуть, шукає дешеві й доступні способи відбілювання та освітлення зубів. Є кілька способів, що там це може бути зроблено.

1. Це змішати випічки соди і 3% або менше перекису водню в чашку, а потім застосувати до ваших зубах протягом приблизно 15 хвилин

2. Чи є вичавити лимонний сік в чашку і змішати з сіллю. Потім нанесіть на зуби протягом приблизно 15 хвилин

3. Чи є терти випічки соди як зубна паста потім потріть зуби чистити з апельсиновою кіркою.

4. Комбінат порошкового заводу лавровий лист і апельсинової цедри і нанести на зуби.

5. Жувати сирого шпинату

питання з саморобною відбілювання зубів

Багато з цих методів можуть фактично працювати, однак вони не без деяких можливих побічних ефектів. Основним способом ці методи відбілювання зубів шляхом змішування випічки соди і якийсь кислий фрукт. Проблема в тому, випічки соди допомагає зламати і розкладаються твердих речовин, тому його зазвичай використовують як засобу для чищення. При нанесенні на зуби випічки соди можете фактично почати руйнування і розкладаються вашої зубної емалі, яка є захисний шар на ваш зуб. Якщо ви використовуєте для випічки соди часто це дійсно може привести до зубів і ясен розпаду. Кислоти в плодах використовується в якості відбілювача, щоб допомогти відбілити зуби, однак, так як випічки соди амфотерні це фактично нейтралізує кислоти в плодах і в основному просто залишає вас з кращого дегустації випічки соди. Стоматологи і ADA рекомендує не перевищувати використання цих методів більш ніж в 2 рази в місяць, щоб уникнути будь-яких серйозних побічних ефектів.