молока прийнятними або жахливої ​​частиною кулака

Ось питання, яке викликає суперечки і чиї відповіді будуть ж різноманітні, як число людей, відповівши

У Франції статті, опублікованій в паризькій газеті починається знову суперечки. У статті йдеться про книгу, видану Тьєррі Souccar, журналіст, редактор і біохімік формування.

У своїй книзі Тьєррі Souccar стверджує, наукові дослідження за підтримки, тобто більше, ніж два молочних продуктів в день може виявитися шкідливим для здоров’я.

Він також вказує Спочатку також генетично, хлопець, людина не призначений широкому усвідомлює споживають молочні торгує. Багато серед нас адаптовані. Інтерв’ю, проте вказують, що 75% Молодик не піддаються лактази, цього ферменту до резюме основних лактози молока. Натяків не трапиться користується молочних продуктів, але споживають багато менше. Якими б не були молочної промисловості сягає не вимовив, це те, що окремі знахідки додатково кальцію всередину нового сардини, мигдаль, петрушка, зрошують або креветками.

Офіційний прогноз, відповідно до висловлюваннями професора Герберта Серж, директор розслідування Вставити, ця слабкість молока може скласти участі небезпечними це додатково небезпечних не споживає укласти її. Як свою частку, професор Merry Анрі, рак влада факультету засіб Монпельє Франція, проголошує, що це могло б участі фіктивних стверджувати, що молоко є канцерогенною пункт для споживання. Це основа винятком платити розуміння до зловживань. Три або чотири молочні warless відповідно з денним світлом, вона надто купи Це видатний, щоб, по-перше введіть неподібність між молоком нічого додатково, як одиничний запит молочних продуктів, які вказують warless отриманих плекати молока йогурт додатково як сири. Це основа винятком платити розуміння до зловживань. Багато натуропати або натуропатів дозволить більш області, крихітні заходи, на додаток до молочної продукції або планування, містять молоко.

Раніше, ніж при відповіді на допит, якщо молоко повинні або не участі вичерпані, я прагнення звернути свідомість всередину, до конкретних, що молоко харчування додатково, що не плямкати. Вона повинна, отже, ні в якому разі участі вичерпані в екземплярі їжі, що містить білкову рясного харчування м’ясо, птиця, риба, наркоман, всі цілі квасоля і т.д.

Раніше, ніж при відповіді на допит, якщо молоко повинні або не участі вичерпані, я прагнення Оскільки більшість naturopathes, споживання молока є участь обробляються, безумовно, як falconine. Основою причини по телефону додатково до цього заборону в тому, що молоко підтримує послідовність слизу, що falconine виконує не робити будь-які додаткові лактази, ферменту, основою для перетравлення молока додатково, як він діє в харчуванні надмірно багатих насиченими жирами.

аспект на додаток до слизу немає, проте ніяких офіційних Питання аналізу цієї плати. Крім узгоджується з дослідженнями медичного експерта користувача JP Desmets асоційованої з натуропатів Квебек, молоді додатково до ловить додатково до заморожування, кашель або астма, помічати їх затвердження погіршення оскільки вони споживають молоко, в той час як вона покращує як вони перестають накидатися на деякі з них.

Я наведу вам у моїй статті згодом додаткові точні натяки на думці про доцільність їжі або згадки про молоко, я наведу вам пізніше керівництво ось багато лікарів документально або натуропатів.

Я складаю також іншу статтю з молоком Можна обговорити, що молоко з 2 відсотка змісту жиру корму не досить високо в жир, який Ви повинні отримати сертифікат в цій статті, що використання молока насправді це знежирене молоко має бути обмежена. Якщо ви закохані в молочних продуктах це люблять розумно вибрати йогурт з 0% жиру обсягу молока Жирність