кератоз Pilaris – стан, поділюваних усіма

З усіх речей, які ви могли успадкувати від своїх батьків, ви ніколи не думали, що ви б успадковувати дратує стан шкіри відома як кератоз Pilaris (КП). Це стан шкіри дуже поширені і більш відомий як “куряча шкіра”. Справді, за оцінками, від 40 до 50% дорослого населення, постраждалих від стану в той час як майже 80% усіх підлітків є. На жаль, більшість людей навіть не розуміють, що вони страждають від цього захворювання. Це може здатися не реальною проблемою, поки ви не зрозумієте, що не знаючи про стан триматимуть вас з приводу лікування або профілактики.
Так що уважно подивіться на вашу шкіру, і якщо ви виявите, що у вас мурашки по шкірі, то ви також можете мати серйозний випадок КП.
Кератоз Pilaris не може бути Моїм батькам вина, чи не так?
Кератоз Pilaris обумовлена ​​накопиченням кератин у відкритті волосяного фолікула. Деякі випадки можуть проявлятися на спині і зовнішніх сторонах плечей, але також може виникати на стегнах і сідницях.
Накопичення кератину виробляє шипами пробки, які блокують фолікула. Пробки, які з’являються у великих кількостях, призводять до утворення грубих ударів, які покривають шкіру і дати вам приблизно текстурованою поверхнею.
Фактична причина кератин накопичення що не відомо, однак, це, як вважають, пов’язані з генетичними умов або інших захворювань шкіри, таких як вугри іхтіоз або атопічного дерматиту. Суха шкіра є одним з факторів, який виявився впливають на цей стан, так що якщо у вас є його, переконайтеся, щоб зберегти шкіру вологою.
Як лікувати кератоз Pilaris (КП)
Там немає крему для Pilaris кератоз, які можуть бути акредитовані при лікуванні КП. Тим не менш, можна пом’якшити кератину депозитів в деякій мірі із застосуванням певного місцевого лікування.
Актуальні кортикостероїди: Це протизапальні ліки, які викликають імунну систему придушувати себе і зменшити оборот клітин. Кортикостероїдних мазей, які мають низьку потенції зазвичай призначають для чутливих областях, як особа. Кортикостероїдів призначають як короткочасне полегшення. Якщо використовувати в довготривалій перспективі це може призвести до ряду побічних ефектів.
Актуальні ретиноїди: ретиноїди, які витягуються з вітаміну А сприяє клітинної обороту і запобігти волосяні фолікули від забиті. Ретиноїди може принести ефективні результати, але вони можуть викликати роздратування, сухість, почервоніння та лущення на шкірі.
Натуральних продуктів шкіри: BIOSKINCARE є здорової шкіри крем, який пом’якшує грубу і суху шкіру, знімає надмірну кератин і, отже, очищає пори. Це природне протизапальну здатні регулювати виробництво кератину. Поєднання компонентів, знайдених в BIOSKINCARE здатна відновити здатність шкіри проведення в вологи. Це можливо тому, що він прискорює утворення колагену, еластину і глікозаміногліканів з глибини поверхні шкіри.