здорове харчування для здорових нігтів

Стан нігтів відображає якість тканини в організмі, як цвяхи, вважаються відходи кісток (Астх дхату) Здорові нігті рожевим, гладким і рівномірно форму. Здорові нігті часто є ознакою доброго здоров’я, в той час як погані нігті часто натякати до більш серйозних проблем. Дерматологи кажуть здорові нігті є важливою частиною загального здоров’я. Кроки у вирощуванні та підтримання здорових нігтів досить проста.

Один з вітамінів, які сприятимуть здорових нігтів є вітамін А. Цей вітамін для росту нігтів можна знайти в овочах, які є жовтого або оранжевого кольору, такі як морква, гарбуз, кабачки, солодкий картопля і любить. Вітамін А також може бути отриманий з зелених та листові овочі, такі як брокколі і шпинат. Є також джерелом вітаміну А з продуктів тваринного походження, таких як печінка, вершкове масло, молоко, яйця. Нестача вітаміну А може викликати ваші нігті стають сухими і ламкими, які можуть перешкодити нормальному росту нігтів.

Вітамін B-комплекс також є одним з вітамінів для росту нігтів. Цей вітамін можна отримати з багатьох рослинних і тваринних джерел, таких як банани, картопля, сочевиця, печінку і тунця.

Вітамін D є інший вітамін, який необхідно прийняти з метою сприяння здорові нігті. Природним джерелом вітаміну D є перебування на сонці зазвичай вранці. Іншими джерелами цього вітаміну є сир, печінка, лосось, яйця та інші збагачених харчових продуктів.

Вітамін Е також є важливим вітаміном для здорових нігтів. Цей вітамін для росту нігтів може бути отримана з багатьох зелені і листові овочі, маргарин і рослинне масло. Є також добавки, що містять вітамін Е.

Ніщо не робить або чоловік, або жінка відчувати себе краще, ніж хороші і здорові нігті. Або для особистого задоволення, або щоб завершити розіграш професійний зовнішній вигляд, догляд за нігтями є важливою частиною будь-якого режиму краси органів. Ось керівництво про те, як краще лікувати ваших нігтів.

Для початку, ви повинні очистити ваші кутикули і нігтів. Хоча ми вважаємо, що вода і мило буде відповідно очистити наші нігті, це не так. Ви повинні отримати лимон, і покласти ваші нігті в сік для очищення нігтів і кутикул належним чином.

Як тільки ваші нігті чисті ви повинні замочити руки в теплій воді з невеликою кількістю лимонного соку, а потім ми можемо дати нігтів манікюр. Почнемо з того, здорові нігті повинні бути напівпрозорими і рожевий. Це тому, що кров під нігтьового ложа. Завжди перевіряйте ваші нігті в хорошому, здоровому стані перед картину, як ніби вони не є, лікування може знадобитися.

Наступним кроком буде пофарбувати нігті, як вам подобається. Для початку, ви повинні завжди застосовувати базовий шар світлого кольору. Це має бути конкретний базовий шар рожевих нігтів, або ясне лак для нігтів. Роблячи це, якщо ви покладете більш темний колір на ваших нігтях, ви не линяють. Якщо ви носите лак для нігтів весь час, ви завжди повинні приймати його протягом не менше двох днів кожні два тижні, щоб ваші нігті дихати.