зволожуючий шкіру істотну дозу краси

Ваша шкіра має тенденцію вичерпуватися після миття його або з милом або мити обличчя. Ви знаєте, чому? Причина в тому, що шкіра схильна втрачати свою вологу після прання. Ось чому, жінки часто застосовувати креми заповнити його втрату. Але крем гарний тільки для сухої шкіри.

Якщо у вас є нормальною або жирної шкіри, то завжди використовуйте зволожуючий крем. Це, безумовно, кращий вибір! Нанесіть зволожуючий крем всякий раз, коли ви чистите його, але бути обережним при виборі миючого засобу. Ваше миючий засіб повинен мати менше спінювання в ньому.

Якщо ваша шкіра суха, то на основі молока очищаючий засіб рекомендується, оскільки це пом’якшить вашу шкіру, надаючи йому необхідний вміст вологи. Якщо у вас жирна шкіра, то використовуйте гель на основі м’яти миючим засобом. Ви також можете використовувати тонер, але тонера має бути алкоголю плату. , Одночасно очищаючи шкіру ретельно, тонер додає до свіжої зовнішністю вашої шкіри.

Зволожуючий осідає швидше, ніж крем, так як масла і на водній основі. Таким чином, шкіра не буде виглядати липкими. Скоріше вона буде випромінювати з жаром і стають більш м’якими.

Після очищення та зволоження, важливо, щоб вичистити вашу шкіру. Все, що скраб для обличчя ви використовуєте, які повинні бути в прекрасній формі порошку, в іншому випадку вона відкриє пори.

Використовуйте скраб з кремовою текстурою, якщо у вас суха або нормальна шкіра. Для жирної шкіри, апельсина або лимона основі скрабу необхідно.

як використовувати скраб

Не робіть тиск при чищенні, для вилучення вугрів з витяжкою.

Використання скраб для обличчя, раз на тиждень дуже корисно у випадку, якщо ви зіткнулися з проблемою вугрів. Ви будете вільні від вугрів. Не використовуйте скраб якщо у вас є проблеми Кот-прищі. Уникайте брати пором також. Це призведе до поширення інфекції дуже швидко. Для боротьби з цим, ви можете піти на озонування. Ви навіть можете використовувати засіб від прищів продукти, такі як мило, маски для обличчя та маслоз’ємних крем.

Якщо проблема не буде серйозним, застосування маска повинна бути обмежена до двох разів на тиждень. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте глибокого чищення блоку. Ви також можете використовувати зволожуючий крем, крім крему. Після ванни, робити застосовують лосьйон для тіла. Щоб пом’якшити шкіру, використовуйте крем проти зморшок вночі. Займіться особи раз на місяць.

Чи є у вас сухі або потріскані губи? Потім покласти вазеліну на ваші губи на ніч, перш ніж лягати спати. Нанесіть бальзам для губ або помада вершкова той час як виходить. Пийте багато води, щоб утримувати вологу на губах.

Більше того, ваші губи стануть більш соковитими. Регулярне використання крему лосьйон для тіла, крем для рук і ніг, пом’якшує шкіру рук і ніг. Отже, нанесіть лосьйон для тіла в денний час. Перед сном у нічний час, вимийте руки і ноги належним чином. Помістіть крем для рук і крем для ніг. Масаж обидві частини належним чином з відповідними кремами.

Перейти в Аромат для манікюру й педикюру раз на тиждень, якщо ваші руки і ноги жахливо зламана.