зберігаючи вашу шкіру чистою – для чоловіків

Чи знаєте ви, що чоловіча шкіра більш жирна, ніж шкіра жінки? Це факт, панове, а це означає, брудні обличчя. Отже, як ви бачите чоловіків ще більше потрібно належним чином піклуватися про свою шкіру, очищаючи його щоранку і ніч. І мова не йде про використання тіла мило, щоб швидко очистити його, ми говоримо про глибоку чищення тут. Після закінчення сесії глибокого очищення шкіри ви будете виглядати краще, здоровіше, і ваші пори буде ясно.

При виборі миючих засобів, ви повинні піти, якщо можливо на натуральні продукти, або продукти, засновані на натуральних інгредієнтів. Намагайтеся уникати хімічній основі миючих засобів. Я також згадав тіла мило раніше; тіла мило дезодоруючу мило, і ви не повинні використовувати їх на своєму (я не думаю, що ваше обличчя дезодорантом потрібно в будь-якому випадку) вони містять інгредієнти, які не призначені для використання на обличчя і залиште миючий фільму позаду, дратує і засмічення пори.

Для глибокого очищення ви також, можливо, буде потрібно скраб для обличчя, скраб буде позбутися від мертвих клітин на верхніх шарів шкіри і вирівняти поверхню вашого обличчя. Будьте обережні, щоб не використовувати скраб, який зашкодить вам, тому що це занадто сильно. Уникайте тих, які містить грубі інгредієнти, тому що врешті вони можуть пошкодити вашу шкіру. Якщо ви вважаєте, ваша шкіра пошкоджена після використання його, змінити його негайно.

Як тільки ваша шкіра все чисто, не забудьте зволожити його з також природний варіант. Якщо ви голитися, робити це першим, перед нанесенням зволожуючого крему і не забувайте наносити крем і на шиї. Ми схильні забувати про шиї, і це настільки ж пошкоджені в шкіру. Зволожуючий залежить від вашого типу шкіри, так що моя порада буде познайомитися з вашої шкіри добре, перш ніж купувати що-небудь, а потім йти звідти. Наприклад, якщо вам потрібно інтенсивне зволоження, ви повинні використовувати вітамін Е або маслом Алое Віра.

Як бачите чищення обличчя є дуже важливим, але в той же час дуже легко, просто додайте кілька хвилин, щоб ваш щоденний ранковий ритуал, і ви будете запевнити вас відмінно виглядати на найближчі роки.