виглядати природно красивою з правом макіяж основи

Chic французьких жінок не носити макіяж. Принаймні, вони хотіли б виглядати, як ніби вони не роблять. Мета полягає в тому, щоб світіння, з полірованої шкіри і майже невидимі пори. “Le голою обличчя” французького Elle описує його, рекламуючи оголеною, злегка мерехтлива шкіра, як новий “це річ” в красі фронт. Ключ до Le французів без макіяжу погляд? Хороший макіяж основи.

трохи проходить довгий шлях
Основи макіяжу, коли вибрані і застосовані правильно, надає шкірі світіння росяній або м’якою матовою, що є цілком природним і освіжаючий дивитися. Коли справа доходить до макіяжу основу, однак, мінімізації є ключовим чинником. Багато жінок роблять класичну помилку, використовуючи надто багато основи макіяжу. Це робить шкіру з’являються прожилки і пастоподібні, і вони в кінцевому підсумку дивлячись, як вони грюкнули тісто на їхніх обличчях.

Фонд типів
Є багато типів основи макіяжу, як багато квітів та інгредієнти відхилень. Там в крем-пудру, яка поставляється з хорошою здібності маскування, густі тональний крем, використовуваний для щільного покриття і рекомендується для інтенсивного використання в зим, Фонду мусом і рідкої основи, які забезпечують легкий, напівпрозорий ефект, мінеральні фундамент, який знаменитий своїм здорових компонентів і тональний крем-палиця, яка ідеально підходить для шкіри з нерівномірною очевидні недоліки, але акцентує зморшки і гусячі лапки.

колір-коригувальні фундаменту?
Потім, є коригувальні колір основи макіяжу, які можна носити в нормальних Фонд змінити тон шкіри. Це дуже ефективний при підвищенні вашого кольору або приглушити почервоніння. Лаванда макіяж основи жовтим омолоджує шкіру, і пожвавлюється втомлені очі. Зелений фонд макіяж пом’якшує рум’янець, і ідеально підходить для тих, хто червоніти майже так само часто, як вони дихають. Абрикос макіяж основи, з іншого боку, це відмінний підсилювач красою, особливо взимку, коли шкіра потребує нудною тонке світіння. Тим часом, якщо вам потрібно подивитися всі мило і богині, як протягом особливої ​​ночі, спробуйте білий макіяж основа для привабливий блиск. І немає, ви не будете світитися в світлячка шляху.

Пам’ятайте, що хороший макіяж той, який виглядає як ви вийшли Au Naturelle. Краса повинна виглядати природно, а не надуманий. Зрештою, запозичувати слова Іва Сен-Лорана, “Найкрасивіший макіяж для жінки пристрасть”. Косметика, однак, легше купити.