ваш щоденний догляд за шкірою рутини отруєння ви

Ваше тіло може поглинати до 2 кг хімічних речовин, (це той же вага, два мішки цукру), тільки за рахунок косметики і речей туалету, які ви поклали на вашій шкірі. Це, перш ніж включати в себе хімічні речовини, які ви піддаєтеся впливу від життя в індустріальну країну.

Там немає ніяких сумнівів, що ми живемо в хімічному світі, насправді, за останні 50 років понад 80 тисяч нових хімічних речовин були створені, десятки тисяч з яких використовуються і випущена в навколишньому середовищі кожен день. Ці хімічні речовини використовуються у всьому знайти в нашому повсякденному житті, починаючи з наших косметики упаковки харчових продуктів, від іграшок до дивани і наше суспільство тепер залежить від них.

Однак ця залежність поставляється з потенційно високою ціною, оскільки багато з цих хімічних речовин, які містяться в наших повсякденних продуктів, небезпечних для нашого здоров’я. Існує багато невизначеності щодо довгострокового впливу, що вплив на них, можливо, доведеться не тільки на наше власне здоров’я, але і на здоров’я наших дикої природи і навколишнього середовища. Багато з цих речовин може втекти від споживчих товарів і знайти свій шлях у повітрі або можуть потрапляти з упаковки в самій їжі він містить, піддаючи нас або через шкіру, при вдиханні або проковтуванні.

Це ще раз, коли вплив на щоденній основі багатьох з нас насправді додати ці хімічні речовини для нашої шкіри, волосся і зубів. Ми робимо це насправді не звично навіть не зважаючи на те, що насправді в продуктах, які ми використовуємо, або що ще більш важливо, кумулятивний ефект, що вони чинять на наше здоров’я в цілому.

За допомогою простого перемикання ваших туалетного приладдя, щоб ті, які містять натуральні, органічні продукти і які не використовують хімікати, піде на користь вашій шкірі, волоссі і зубах, і вона буде також зменшити вплив цих шкідливих хімічних речовин.

Так що не поспішайте, щоб очистити ваші косметичці, викинути будь-які продукти, які ви не використовували на деякий час і замінити їх на ті, які ласкаві до вашого тіла.

Але треба знати і стати етикетці читач, як претендувати на «природні» продукт тільки повинен містити 1% натуральний продукт, тому переконайтеся, що ви купуєте те, що ви думаєте, що ви. Захистіть себе від прихованих небезпек, прихованих у вашому повсякденному косметики і речей туалету.