Як застосувати підводка для очей

Один макіяж, який багато жінок не знають, як поводитися є підводка для очей. Озирніться навколо, і ви побачите, що багато жінок виглядають жорстокими, з моди, або просто неохайний всякий раз, коли вони використовують олівець для очей. Не вчиняти ті ж помилки, що ці жінки винні; читайте далі і дізнатися, як використовувати цю косметику аксесуар більш ефективно.

типу підводка для очей

олівець

Самий популярний тип підводка для очей олівець. Ви, напевно, бачив і використовував це. Олівець олівець для очей дуже простий у використанні і досить універсальні.

фломастер

Це ще один тип, який простий у використанні. Фломастер лайнера є свого роду злиття між рідким підведенням для очей і олівець. У ньому є простота застосування олівцем лайнера і консистенції рідкого типу.

Якщо ви шукаєте більш сміливий погляд, незалежно від того, що ваш колір обличчя ви купуєте більш темний олівець для очей колір і замість зупинки лінії ¾ шляху через кришку, пройшовши весь шлях через дорогу від внутрішнього кута до зовнішнього кута може створити драматичний погляд ви шукаєте для цього спеціальний ніч на місто. Об’єднавши цю драматичну техніку підводка для очей з димним сірі або чорні тіні для повік через лайнера, доданий в складці очі кришкою ви створили простий і драматичний погляд для будь-якої події.

Tightlining, як випливає з назви, включає в себе накладки ваші очі з підведенням для очей, ніж звичайні жорсткі (зверху) застосування підводка для очей. З tightlining, підводка для очей проштовхується в вії, створюючи набагато більш природний вигляд.

Якщо ви хочете скористатися цією красивою олівець для очей, то ви будете користуватися цими порадами:

1.Line очі твої, як ви це зазвичай робите. Так само, як чорні, коричневі або сірі олівці для очей, ви можете використовувати білий олівець для очей, щоб підкреслити ваші очі як на верхній і нижній кришки. Це дійсно дає дуже помітні косметичні погляд, хоча, так найкраще залишити для сміливих.

2.Для яскраві, великі очі, лінії тільки нижню кришку. Коли ви робите ваш звичайний макіяж погляд, навіть з чорним олівцем для очей на верхній кришці, додати трохи білого, щоб усередині вашого нижньої повіки. Це буде ледь помітна і дасть вашим очам трохи поп-музики.

3.Layer підводка для цікавого ефекту. Ви можете створити новий вигляд, спочатку накладки ваші очі з густий білий олівець для очей, а потім збирається над нею в більш тонкої, більш темного кольору, такі як чорний або синій.

Коли ви відвідуєте святкового заходу ввечері і експериментувати з як носити олівець для очей, який є більш перебільшеними, ніж ви зазвичай носите враховувати колір ваших лайнера. Використовуючи різні кольори підводки для очей може додати елемент гламурного макіяжу. Вони весело, і вони застосовуються змінити ваш погляд миттєво. Темно-синього, пурпурного і навіть зелень може дати очам яскравий вигляд. Мерехтливі глибокі бронзові гарний колір, який добре працює для всіх кольорів очей. Якщо вам потрібно зробити лінію темних потім додати додатковий шар поверх першого, коли вона висохне. Це дає ваш погляд більшою інтенсивністю.