Природні засоби правового захисту зморшок краще, ніж косметичні лікує

Чи замислювалися ви, як жінки дбали про свої шкіру перед сучасної косметики були винайдені? Як дослідник, догляд за шкірою, я повинен визнати, що мені було цікаво. Я виявив, що жінки в минулому були досить геніальний, коли він прийшов до відкриття свого природного лікування зморшок.

Але ще більш дивним є той факт, що ці природні засоби зморшок продовжують користуватися широке застосування, незважаючи на наявність сучасних косметичних лікує.

Чи означає це, що ці старомодні, природного лікування з-виконати зморшок кошти розробляють за допомогою сучасної науки?

Перш ніж відповісти на це питання, я хотів би поділитися парою цікавих природних засобів зморшок, які я дізнався про роблячи дослідження для цієї статті.

Жінки в Греції, дуже розумно, використовують використання натуральний інгредієнт, який росте в достатку в їхній країні: маслини. Запуск свіжі або мариновані оливки через соковижималку, з невеликою кількістю води, створює терпкий рідина, яка втирається в шкіру обличчя, шиї, рук, зап’ястя і передпліччя.

Крім того, я натрапив на старе французьке засіб, який, як кажуть, були розроблені за часів Людовика XIV. Жінка на ім’я Нінон де L’Enlos, як кажуть, зробив лосьйон з мигдального масла, сало і голеною воскову свічку. До цього вона додала сік цибулі і чайну ложку рожевої води. Природного лікування зморшок не нагрівається до розплавленого і потім наносити на шкіру перед сном, і акуратно змити вранці.

Легенда про мадам L’Enlos говорить, що її обличчя залишалося без зморшок, навіть у віці 90 років.

Я не знаю, як вам, але мені здається, що, хоча ці природні засоби зморшок може здатися трохи дивним, що вони мають сенс на фундаментальному рівні. Ваша шкіра, як і ваше тіло, можуть отримати вигоду з “годувати” його з правильного виду на основі природних поживних речовин.

Це головна причина, чому сучасні косметичні засоби були розчаровують рекорд, коли справа доходить до лікування і профілактики зморшок. Косметичні компанії продовжують виробляти свої продукти анти старіння шкіри догляд з тим же рецепт синтетичні хімічні, розроблений більше 50 років тому.

Мінеральні масла, спирти, діоксанів і хімічно виробництва аромати об’єднуються, щоб зробити вершковий, з приємним запахом продуктів, які тільки “штукатурка більше” лінії і зморшки, даючи помилкове уявлення про реальне поліпшення. Як тільки особа промивається, ви праві повертається на круги своя.

Але косметична наука Wising аж до того, що шкіра позитивно реагує на природні засоби зморшок. Ось чому деякі інноваційні косметичні компанії, які присвячують свої зусилля з дослідження, розробці та тестуванні зморшок креми, виготовлені з біологічно активних інгредієнтів.

Точно так само як грецьке оливкове лікування, рослинні зволожувачі, такі як масло авокадо і масло горіха макадамії, а також, вітаміни, морські водорості, білки і ферменти є природними речовинами, які показують захоплюючі перспективи в ефективному лікуванні ліній і зморшок.

Таким чином, відповідь на питання: «Хіба старомодним, природного лікування з-виконати зморшок кошти розробляють за допомогою сучасної науки?”, Здається, “це залежить”.

Якщо сучасний, природного лікування зморшок було науково сформульовано з природною, біологічно активних інгредієнтів, а не синтетичних хімічних речовин, ви можете розраховувати на отримання продукту, який буде з-виконати навіть найвідоміші, торгову марку косметики.