Ліпосакція порад для фінансування вашого косметична процедура

Отже, ви вирішили, що ліпосакція, що ви хочете зробити. Ви знайшли хороший хірург з рекомендацією від інших пацієнтів, а також професійні асоціації. Ви досліджували ризики і розглянули переваги. Тим не менш, ви хочете, щоб рухатися вперед з ліпосакції, але цінник стоїть на шляху. Сьогодні, коли стрімко зростають витрати на медичне обслуговування та слабкої економіки, вибір на користь планової операції, як ліпосакція не легкий вибір, але є варіанти.

Типова вартість ліпосакції може початися близько $ 2000 і може перевищувати $ 11000. Різноманітність цих цін залежать від декількох факторів, включаючи багатьох областях тіла, які у вас виникли оброблені, Тип закладу ви використовуєте, хірург ви вибрали, і від типу процедури, що він або вона використовує.

Проте це не єдині витрати, пов’язані з пластичною хірургією. Оскільки цей тип процедури ухильно, то він може зажадати загальної анестезії, яка коштує грошей. Якщо робота, яка буде зроблена обширна вам може знадобитися анестезіолога, що також збільшує загальну вартість. Все сказано і зроблено, однак, середня ліпосакції буде коливатися між $ 2500 і $ 3000.

Тим не менш, гроші заклопотаність, яка заважає вам рухатися вперед. Тим не менш, є способи для фінансування процедури, щоб ви могли виглядати краще зараз, поки платять гроші пізніше. Найшвидший спосіб платити за процедури є використання вашої кредитної картки. Це автоматично передає збори в щомісячні платежі, які ви, можливо, вже робить.

Однак це має бути тільки варіант, якщо у вас є хороший тариф на вашій кредитній карті. Якщо ви плату в розмірі $ 3000 на карту, яка має процентну ставку 29% (і це не є необгрунтованим, щоб мати такі карти сьогодні), ваш щомісячний платіж становитиме $ 127 протягом 3 років. Крім того, ваша процедура, з цікавістю б майже $ 4500. На рівні 15%, то оплата буде становити $ 105 протягом 3 років і в цілому $ 3800.

Ще один варіант фінансування Вашого процедуру ліпосакції, щоб пройти через фінансову компанію, яка спеціалізується на невеликі кредити для косметичної хірургії. Деякі компанії стягують низькі процентні ставки стільки, скільки 5,9%, але навіть на 7-14% це набагато кращі якості, ніж кілька кредитних карт. Існують різні компанії, варто врахувати, що можна знайти в Інтернеті.

Крім того, попросіть вашого хірурга або об’єкта, який ви будете використовувати для цієї процедури, якщо вони мають графіки платежів. Таким чином, платежі піклуються в будинку і вам не доведеться мати справу з окремою компанією.

Тим не менш, об’єкт, швидше за все, стягувати з вас інтерес, а тому, що ви технічно позичати гроші. Тим не менш, деякі об’єкти дозволяють платити за 3-місячний період, що значно знижує суму відсотків ви платите по кредиту.

Найбільш економічно ефективним способом для оплати ліпосакція створити окремий рахунок заощаджень або можливо навіть CD рахунки з пристойною процентної ставки. Мати частину вашого доходу піти на цей рахунок щомісяця, поки не отримаєте необхідну кількість. Хоча вам доведеться чекати, щоб мати процедуру ви дійсно хочете зараз, ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі.