Головна манікюру мистецтво манікюру легко

Навіщо витрачати свої важко зароблені гроші на те, що ви легко можете зробити самі? Головна Манікюр легше, ніж ви думаєте, може заощадити вам гроші за задоволення іншим типам “задоволеннями”, і дати вам задоволення бути в змозі сказати, що ви зробили це самі. Так що виділити якийсь час і дозволяє почати роботу тих, манікюр нігтів!

Манікюр будинку повинні бути щотижневі процедури. От ваші інструкції манікюру, тому уважно ознайомтеся з ними, перш ніж почати, щоб забезпечити вам всі необхідні матеріали під рукою.

Почніть з позбавлення від будь-якої попередньої лак для нігтів. Тримайте ватним тампоном змоченим для зняття лаку з нігтів протягом декількох секунд, а потім протерти від основи нігтя до кінчика. Застосувати окремий шматок вати для кожного нігтя.

Далі, файл кожного цвях з дошки наждачним на ухилі, трохи нижче нігтя, файл із сторін до середини тільки в одному напрямку.

Щоб пом’якшити кутикулу для манікюру операції, занурте руки протягом 5 хвилин у теплій мильній воді. Тоді, застосовуючи тупий кінець палиці апельсинового змоченим в Засіб для видалення кутикули, злегка відсунути кутикулу. Кліп задирки з невеликою ножиці.

Продовжуйте ваш будинок манікюр, вичищаючи нігті з Nailbrush і теплій мильній воді. Очистіть під нігті з паличкою апельсинового загорнутий в сиру бавовни.

Одягти на польському, перший тріть нігті з видалення і переконайтеся, що вони сухі і без мила. Розкладіть одного боку на стіл. З іншого боку, застосувати один тонкий шар безбарвним для нігтів. Кисть від основи нігтя до кінчика, початок у центрі, а потім вниз з кожного боку. Допускати польську висохнути між покриттями. Потім покласти на двох тонких шарів кольору. З тканиною, позбутися волосяного покриву лак з верхнього боку кожного нігтя. Нарешті, нанесіть безбарвний Змастити всьому нігтя і під чайові.

Вітаю, ви закінчили ваш будинок манікюру! Тепер можна відпочити і помилуватися величезну роботу, яку зробив манікюр нігтів.

Він може прийти до не дивно, що процедура манікюру і педикюру (нігті) майже ідентичні, крім замочування і очищення будь-яких мертвої шкіри або мозолів з ніг. Так робити педикюр будинку також легко, якщо ви просто дотримуйтесь наведених вище напрямками. Так йдуть вперед і “лікувати ноги”!