Видалення волосся – вибирати з дев’яти методів

Дев’ять основних методів видалення волосся є:

# 1: засоби для видалення волосся

Засоби для видалення волосся як метод видалення волосся швидко і недорого. Однак, вони можуть бути різкими на шкірі і брудно. Результат: близько 2 тижнів.

№ 2: електроліз

У більшості випадків цей метод видалення волосся є постійним. Це може бути болючим. Також це може бути дорогим в залежності від розміру площі, що підлягає обробці. Важливо, щоб отримати професійне лікування, щоб уникнути пошкодження шкіри. Результати: Постійний.

# 3: волосся інгібітори

Вони прості у використанні з будь-якими існуючими метод видалення волосся (за винятком засоби для видалення волосся). Вони знижують і навіть зупиняти ріст волосся. Результати: після 3 до 6 місяців, значне зниження росту волосся, в деяких випадках, постійним.

№ 4: лазерне лікування

Тепер з технологією CoolGlide, всіх типів шкіри можна лікувати. У більшості випадків цей метод видалення волосся є постійним. Там може бути легкий дискомфорт. Це може бути дорого залежно від розміру площі, що підлягає обробці. Важливо, щоб отримати професійне лікування, щоб уникнути пошкодження шкіри. Результати: Постійний.

# 5: гоління

Це швидкий і недорогий спосіб видалення волосся. Слід часто повторювати то не було. Особливу обережність слід приділяти шкірі. Результати: Від 1 до 3 днів.

# 6: обсахаріванія

Sugaring видалення волосся є недорогим і взагалі добрий до шкірі, як обсахаріванія паст є природними. Це може бути болючим. Результати: від 3 до 6 тижнів.

№ 7: Threading

Цей метод видалення волосся використовується в основному для брів і волосся на обличчі. Фахівцеві в даній галузі різьби слід виконати методом. Результати: до 3 тижнів.

№ 8: пінцет

Пінцет гарні для ізольованого волосся і деякі області особи. Це недорогий спосіб видалення волосся хоча хороший пінцет якості необхідні. Результати: від 3 до 8 тижнів.

# 9: Остання чверть

Видалення волосся воском є ​​швидким і недорогим. Деякі воски можуть вплинути на шкіру. Це може бути болючим залежно від толерантність рівень людини. Результати: Від 3 до 6 тижнів.