як відбілювання зубів відрізняється від відбілювання зубів

Відбілювання зубів є косметична послуга, зазвичай стоматологи. Є цілий ряд відбілювання зубів продукти, які можна купити в аптеці на вибір. Не всі продукти і методи лікування можуть бути рекомендовані всім. Процедура відбілювання зубів працює дуже добре для тих, хто має здорові зуби і ясна. Крім того, процедури відбілювання зубів не є постійними. Люди, які п’ють напої і їдять їжу, яка забарвлює зуби легко, частіше йти на відбілювання зубів лікування, ніж ті, хто не вживає таких речах. Відбілювання зубів ефект залежить від людини до людини в залежності від природи плями, стан зубів і типу відбілювання він прийняв. Тривалість ефекту відбілювання зубів залежить від білизни зубів. Відбілювання зубів або відбілювання процедури є ефективними і безпечними і виявили, що вони не викликають пошкодження ясен і емалі зубів.

Популярні методи відбілювання зубів:

Відбілювання зубів зубні пасти: Ця опція рекомендується для людей, які мають мінімальну кількість плям у їхніх зубів, викликані чаю та кави. Вони визнані ефективними на людей, які пройшли професійну відбілювання зубів сесії і які перебувають на межі, щоб тримати їх результати. Зубні пасти являють собою суміш випічки соди і розбавленому вигляді перекису водню.

Домашнє відбілювання набори для зубів:

Домашнє відбілювання комплекти доступні майже у всіх аптеках. Вони містять лоток рота і гель розчину. Вона вимагає замочування зуби протягом як мінімум 10 хвилин і повинні використовуватися тільки за призначенням стоматологів. Цей вид відбілювання зубів вважається набагато краще, ніж на позабіржовому продуктів, так як стоматолог може зробити слідувати, щоб з’ясувати, будь-які проблеми зубів.

Широко використовується домашнього відбілювання поради:

Суміш лимонного соку і кристали солі наносять на зуби жовтувато тонованого, щоб видалити жовтуватий відтінок і зробити їх більш яскравими квітами.

Внутрішні частини апельсинової шкірки натирають на знебарвленого зубів, щоб отримати білий блиск.

Bi-карбонат соди з водою, коли використовується регулярно, як кажуть видалення плям на поверхні зубів.

Лавровий лист сушать і порошок і змішують з висушеними апельсинової кірки використовуються в якості природного відбілювач.

Потужність відбілювання зубів:

Цей тип відбілювання зубів здійснюється за допомогою перекису водню. Це активний інгредієнт, що веде до відбілювання зубів. Концентрація перекису водню більше. Це може бути до 35 відсотків, отже, вона повинна бути зроблена в стоматологічній клініці стоматологом. Результати вийшли з цієї процедури дуже вражає, як висока концентрованої перекису водню і яскраві вогні використовуються і може навіть тривати протягом декількох років.

Шпон для зубів:

Вініри є популярним варіантом для постійного відбілювання зубів або відбілювання. Шпон зроблені з порцеляни і кріпляться до зуба. Це також дорогий процес відбілювання зубів.