нігтів ворогів – зловживання ваші нігті

Агресивна обробка

Я не можу думати ні про кого, хто дійсно хоче зруйнувати їх нігті. Тим не менш, в спробі зберегти наші нігті доглянутими, дивлячись, багато хто з нас залишилися за бортом. Ми видовбувати бруд під пластиною, ножем на кутикулу на короткий час (або гірше, вирізати кутикулу в гостях), підпилювати нігті вниз до швидких, або тягнути на потворні hansnails. Коротше кажучи, наші добрі наміри може реально пошкодити наші нігті.

Ви можете сосни для ідеального вигляду нігтів, або, можливо, ви не могли піклуватися менше, як ваші нігті з’являються. У будь-якому випадку, слухайте: Чим менше ви робите, щоб нігті – більш ніжний і ви робите це – гарніше вони будуть виглядати, тим здоровіше вони будуть, і краще вони будуть для захисту пальців рук і ніг.

Чи не манікюру та педикюру нігті частіше одного разу на тиждень. Викиньте предметом з гострим точка – це включає в себе металевий цвях файли і штовхачі металу кутикули. Замість того, щоб копатися в бруді під нігтями, використовуйте мило і щітку для чистки нігтів тримати нігті чисті. Чи не подати нігті настільки коротке, що ви піддаєте області, де нігтьового ложа і нігтьової пластини зібратися разом.

Ви не повинні виникнути спокуса тягнути задирки, тому що якщо ви робите ви ризикуєте видалення довгих смуг здорової шкіри. Не тільки ці сирі областей болючі, вони непривабливі і вразливих до інфекції. Кращий спосіб для видалення задирок є відсікання їх геть з парою ніготь кліперів.

Зловживання ваші нігті

Нігті можуть зробити так багато речей: відкриті банки соди, підніміть наклейки, поворот у гвинтики, копатися в шкірці апельсина. Звичайно, ті з вас, хто хоче сильної, безперервної нігті не використовуватиме ваші нігті для будь-якої з цих завдань. Ви знаєте, що – так зручно, як вони є – нігті не повинні використовуватися в якості побутового інструменту. Це травмує кератином нігтя, в результаті чого малі чи великі тріщини, які призводять до злому і розщеплення. На щастя, вам не потрібно витрачати свої дні носити малюка рукавички. Для міцних нігтів, просто спробуйте прийняти у себе наступні звички:

Набрати телефон з кінцем ручки або олівця.

Замість того щоб використовувати ваші нігті, щоб вирвати речі відкриваються або дряпати речі, досягають на вершкове масло ніж, відкривачка для пляшок, або невеликий викруткою.

Використовуйте ніж для листів, а не нігтем, щоб відкрити конверти і пакети.

“Пуск” помаранчевий або банан за рахунок скорочення у свою шкірку ножем.

Нігті і води

Запитайте ваших улюблених технік нігтів нігтів, що ворогом номер один, і є хороший шанс, вона скаже «вода». Перш ніж пояснити, чому вода є поганим хлопцем, дозвольте мені запропонувати цей урок анатомії: створити сильний бар’єр нігтів клітини повинні щільно разом. Без цього щільну посадку, нігті ростуть слабкими і легко зігнути, порвані, відколи, спліт, очищені, або зламані.

У той же час, кератину, який утворює клітини нігтя вона веде себе трохи як губка, при контакті з водою, кератин вбирає рідини, набряки, у кілька разів його розмір. Саме ця пухлина, яка руйнує щільне прилягання нігтів клітин. Постарайтеся, щоб ваш контакт з водою до мінімуму – ви повинні розглянути питання про прийняття навіть коротше ванни і душі!

Підраховано, що 15 відсотків американців гризуть нігті. Якщо ви серед них, розглянемо один з “не-укус” продуктів, доступних з дерматологів та аптек. Ці terribletasting рідин намальовані на нігтях. Постарайтеся, щоб гризти і ви залишаєтеся з поганий смак у роті.