корисні поради вам потрібно знати, перш ніж робити автозагар

Літо майже, але засмаглий і бронзовий погляд і раніше дюйма Якщо у вас немає часу, щоб відправитися на пляж і купатися в сонце, ви можете просто покластися на штучний загар спреї, щоб допомогти вам, що багаті бронзовий колір шкіри . В іншому випадку, ви будете сильно виділятися в натовпі, якщо ви все ще бліда і біла весь цей час.

Перш ніж поспішати в універмаг, щоб купити зроби сам засмага комплект, було б краще, щоб ви спочатку прочитайте поради нижче. Засоби для автозагара може бути складніше, і ви не хочете, щоб в кінцевому підсумку, смуги і плями, особливо на обличчі. Ось речі, які ви повинні знати, перш ніж ви повинні автозагара.

це завжди краще, щоб піти до профі

Якщо у вас є гроші і час, це завжди краще, щоб отримати засмагу послуги від професіоналів. У них є навички і досвід, щоб переконатися, що у вас немає плям і смуг на шкірі. Якщо ви засмаги до особливого випадку, не скупитися.

У випадку, якщо ви вирішите зробити засмаги в салоні, переконайтеся, що ви запитаєте навколо першої. Отримати рекомендації від друзів і сім’ї, так що ви будете знати, де ви можете отримати краще співвідношення ціни і якості.

знаєте правильний тип Таннер використовувати

Так як це досить дорого мати тіло, загар в салоні, може бути, варто для вас, щоб просто зробити це самостійно. Але перш ніж ви спрей ваші обличчя і тіла з кольором, переконайтеся, що знаєте, який тип Таннер є кращим для вашого типу шкіри, колір обличчя і навіть частини тіла.

Переконайтеся, що ви купити спеціальний крем для засмаги для обличчя, оскільки вона містить м’які інгредієнти для захисту особи від алергії і висипки. Для вашого тіла, ви можете аерографія Таннер (особливо, якщо у вас є хтось, щоб допомогти вам розпорошувати спині) або крем загар. Для злегка металевий погляд, засмаги гель може бути добре для вас. Незалежно від типу і кольору Таннер ви вибрали, просто переконайтеся, що ви не вибираєте щось, що змусить вас виглядати занадто темними.

Якщо у вас немає когось, щоб розпорошити кольору на спині і плечах, було б краще вибрати тоновані засмаги формулу, тому що це допоможе вам знати, які області вашої шкіри ви пропустили. Крім того, було б доцільно для вас купити з довгою ручкою губку, щоб допомогти вам застосувати крем на плечах і спині та інших важкодоступних місцях.

підготовка вашої шкіри

Важливо, щоб Ви підготовчого шкіру перед нанесенням сам крем для засмаги. По-перше, використовуйте ніжний скраб або пілінг мити, щоб позбутися від бруду і кіптяви на шкірі. По-друге, переконайтеся, що ви застосуєте очей гель або крем. Це допоможе зробити область під очима світліше, ніж інша частина вашого обличчя. Нарешті, не забудьте змішати кілька крапель зволожуючий крем на штучний загар крем, щоб запобігти ваше обличчя від сухості.

Пілінг є важливим, перш ніж використовувати креми засмага на ваше тіло. Переконайтеся, що ви платите більше уваги ваші руки, ноги, пальці, коліна та лікті, так як вони зазвичай виглядають темніше, ніж інші частини тіла. Також було б краще, якщо ви зволожують ці області перед розпиленням або покласти на засмагу формулу так, щоб вони виглядали б трохи легше, ніж інші частини тіла.

Якщо ви страждаєте від целюліту, але це розумно зробити щось для того щоб згладити опуклості і горбки на площі, перш ніж робити автозагар. За переконавшись, що ваша проблема управління регіоном тижнів до того автозагара дасть вам більш бездоганною і досконалої обробкою. Один антицелюлітний крем, який може допомогти вам зменшити поява ямочки на вашій шкірі Celrase.