абдомінопластика є відповіддю

Косметична хірургія дуже популярна в Сполучених Штатах, щоб допомогти людині поліпшити свою зовнішність. Один тип процедури ви можете отримати абдомінопластика. Ця косметична операція також відомий як підтяжка живота і працює, видаляючи надлишки жиру і шкіри в області живота, щоб підтягнути м’язи в цій області. Жінки найчастіше пацієнти для такого роду операції, і як правило, рекомендується тільки тоді, коли дієта і фізичні вправи не працюють. Вона також може бути використана в деяких випадках, щоб видалити надлишок шкіри, яка є спільною в області живота і у випадку великою втратою ваги.

Є цілий ряд різних способів піти про цю процедуру. По-перше, з повною абдомінопластики, лікар робить розріз через всю нижню частину живота, порізи навколо пупка, і відокремлює шкіру на черевній стінці. Ваші м’язи затягують і надлишок шкіри видаляється. Нові отвори мило для пупка, і ваша шкіра в основному зшиті на місце, щоб зажити. Це може перетворитися на розширеному абдомінопластика, який є, коли ж процедура робиться, а потім повторюються на стегнах або спині.

Ви також можете комбінувати абдоминопластики з ліпосакції, яка видаляє жирові відкладення в організмі. Це дуже поширена. Якщо Ви вже втратили вагу, інший вибір часткової абдомінопластики, яка видаляє надлишки фартух шкіри у вас є від того, коли ви були більше.

Перш ніж прийняти рішення, щоб піти з цією процедурою, розуміють, що одужання займе від двох до чотирьох тижнів, і велику частину цього часу ви не повинні йти на роботу. Ви також не повинні робити будь-які здійснюють або сильно підйому, поки не загоїлися, і куріння не рекомендується, тому що це створює високий ризик розвитку ускладнень. Крім того, необхідно враховувати високу вартість складки живота. У Сполучених Штатах, часткове процедури починаються приблизно в $ 4000, з повною вартістю процедури ще більше. Це не враховувати приписи і подальший догляд вам може знадобитися. Вартість зростає в міру наближення великих містах, як Лос-Анджелес і Нью-Йорк, і якщо ви хочете хірурга на чолі цієї області, ви можете заплатити цілих $ 20 000 для такого роду процедури. Не рекомендується для всіх, але ви можете бути в змозі отримати деякі реальні результати. Якщо ви зацікавлені в абдомінопластика, поговоріть з лікарем сьогодні.