Як зменшити лінії лоба хмуритися швидко і природно

Хмурячись простягається шкіри навколо м’язів лоба, рота і між очима. Вони виникають через утомливих рух м’язів під шкірою і також відомі як динамічні зморшки. Еластин і колаген є два білка, який надає шкірі, його товщина і здатність повернутися до своєї нормальної формі після розтягнення. Ці білки починають зменшення в кінці двадцятих і в результаті лінії лоба хмуритися з’являються. Ці лінії з’являються головним чином через постійні хмурився або мружачись, хоча, ці дії займають багато часу, щоб залишити свій відбиток на наше обличчя, але як тільки людина починає старіння шкіри обличчя починається стоншення і втрачає свою природну вологу і еластичність, і з часом стало хмуритися знаменує видно. Інших факторів, відповідальних за лінії лоба хмуритися курять, занадто багато впливу сонця, стресу, тривоги, напруги, надмірного робочого навантаження і т.д.

Існують різні способи, щоб вирішити цю проблему, найбільш поширеними з них є ін’єкції Ботокса. Вони значно зменшити зморшки, зморшки і їх ефект триває протягом декількох місяців. Ін’єкції ботокса не є постійними, вони паралізують м’язи і працювати в якості наповнювача для видалення зморшок. Основним недоліком є ​​те, що ці ін’єкції дуже дорогі і вони точно не забезпечують природний вигляд. Інші методи лікування лінії похмурого погляду наповнювачі, як гіалуронова кислота, колаген і гідроксиапатиту кальцію; методи шліфування шкіри хімічний пілінг, лазерне шліфування шкіри, мікродермабразія і дермабразія. Лоб лінії похмурого погляду також може бути зменшений на природні лікування, деякі з них є наступні:

Скраб лоб два рази на тиждень – відлущує мертві клітини вашої шкіри, застосовуючи деякі хороший кущ особи на обличчя і лоб. Слідуйте за ним з доброю зволожуючий крем, щоб зберегти обличчя шкіру зволоженою. Scrubbing два рази на тиждень на регулярній основі буде отшелушивают шкіру, демонструючи більш видимих ​​результатів на лобі і зменшення зморшок в кінці кінців.

Щоб уникнути зневоднення – Наскільки, щонайменше 8 до 10 склянки теплої м’якої або простої води на день не тільки зберегти шкіру зволоженою, але і додати додатковий блиск вашої шкіри. Підтримувати звичку пити достатню кількість води у вашому будинку або офісі, навіть якщо ви дуже зайняті у вашій роботі.

Отримати необхідну кількість відпочинку Постарайтеся, щоб отримати 7-8 годин сну на добу. Якщо ви отримуєте достатньо відпочинку, ваш організм може виробляти більше колагену і еластину. Ці речовини можуть допомагає зменшити утворення зморшок на лобі і відновити молодий вид вигляд шкіри

Їжте здорову – Додати здорового жиру, багата білком, вітамінами і мінеральними у вашому раціоні регулярно, з тим щоб уникнути провисання шкіри і позбутися від зморшок на лобі повністю. Крім того, їдять багато фруктів і зелених овочів, щоб зберегти шкіру здоровою, сяючою і скорочення зморшок. Приймати вітамінні добавки, у разі, якщо ваш щоденний раціон недостатньо у виконанні ваших потреби в поживних речовинах.

Кокосове масло масаж – Застосувати кокосове масло гладко на лобі і масаж це повільно і ніжно. Ця вправа дуже ефективно у зменшенні зморшок на лобі.

Використовуйте хороший лосьйон сонцезахисного крему – Нанесіть рясне кількість лосьйону гарна якість сонцезахисного крему на лобі, перш ніж виходити на сонце, йдучи на роботу або в інші місця. Використовуйте сонцезахисний крем, який захищає вас від UVB і UVA і променів. Застосуйте сонцезахисний крем в достатній кількості на лобі, так як це найбільш схильні сонячних опіків в результаті чого зморшки.

Застосувати зморшок – застосування хорошої якості крем проти зморшок, який має AHA альфа-гідроксильні кислоти, щоб ваші лінії похмурого погляду. Ці крему може позбутися від мертвих клітин шкіри, а також сприяти виробництву нових клітин шкіри.