поліпшити діабету з Gymnema Сильвестр – диво трави для лікування цукрового діабету

Важливим аспектом якості життя є гарне здоров’я. На жаль, із зростанням урбанізації та зміни способу життя, від початку діабету зростає із загрозливою швидкістю. На щастя, природа надала багате джерело лікарських трав, які мають потенціал, щоб вилікувати всі наші аліментів. Один з цих рослин диво надає мати-природа Гумар (Gymnema Сильвестр) для діабету.

Gymnema Сильвестр вважається поглинати надлишок цукру в крові, як прес-пап’є. Було показано, що управління і лікування діабету типу 1 і типу 2 діабетичних пацієнтів. G.sylvestre виставкового заходу за кількома напрямками боротьби з діабетом. Вона всмоктує надлишок цукру в крові, регенерації бета-клітин в підшлунковій залозі і збільшує інсуліну. Крім цього дії з боротьби з діабетом також знижує рівень ліпідів у крові, тригліцеридів і вільних жирних кислот. Це подвійна вигода для хворих на цукровий діабет, тому що багато з них мають більш високий рівень холестерину, а також.

Багато лікарів не знають про клінічні випробування інсулін Gymnema Сильвестр. Додаткова та альтернативна медицина залишається спірним, незважаючи на ефективність живильної підтримки та ботанічні добавки було доведено знову і знову. Потрібні роки для традиційної медицини, щоб прийняти лікувальні властивості природних речовин, і деякі лікарі пропонують навіть не передбачати альтернативні або додаткової терапії для своїх пацієнтів.

Gymnema Сильвестр був використаний в Індії для лікування цукрового діабету більше 2000 років …. Дія гіпоглікемії (цукор у крові-зниження) з листя Gymnema Сильвестра була вперше зареєстрована в 1920-х роках. Це дія пов’язана з членами сім’ї речовин, званих жирних Gymnemic. Дикі Gymnema залишає підвищенню рівня інсуліну, за даними дослідження, у здорових добровольців.

Gymnema чудова трава, яка може бути перемога для тих, хто дійсно хочуть зменшити їх споживання солодких продуктів і людей з ослабленим цукру в крові. Звичайно, якщо ліки ви повинні проконсультуватися з лікарем перед прийомом Gymnema: Але якщо у вас є “низький рівень цукру в крові», а не на ліки, намагаючись Gymnema.