не тільки для сенаторів Ботокс лікування

Хоча Ботокс косметичні лікування були навколо протягом деякий час, вони стали набагато більш поширеними знання в Сполучених Штатах, тому що в 2004 році політичних виборів, коли стало відомо, що сенатор Джон Керрі використав Ботокс лікування тримати більш молодий вид. Косметика Ботокс лікування, на думку багатьох, є революційним підходом до обігу впливає мімічних зморшок. Гусячі лапки, мімічні зморшки і лінії сміху все це може бути лікування. Косметичні де-жилкуванням є процес нагнітання Ботокс Косметична в крихітні м’язи обличчя, які створюють зморшки, а потім лікування піклується про решту.

Ботокс косметичні ін’єкції проводиться без анестезії, тому що це практично безболісно. БОТОКС задається ін’єкції, а не фактичного хірургії, який робить це набагато швидше і менш болючим спосіб лікування пацієнта. Тільки дуже невелика жало відчував, коли ін’єкції робляться. Ефекти не є постійними і, можливо, доведеться повторювати два-три рази на рік повною мірою зберігають свою ефективність. Дослідження показали, що тривале застосування ін’єкцій призводить до більш тривалим ефектом кожного лікування в. Пацієнти у віці старше 65 можуть не відчувати настільки драматичним результатів. Ботокс Косметична корисна тільки в лікуванні мімічних зморшок і не може бути використаний для відновлення в’ялої шкіри, викликаних старінням.

Після операції пацієнти можуть відчувати невеликі синці навколо області, яка швидко зникає. Нормальна діяльність може бути виконана відразу ж, як якщо б нічого не відбулося взагалі. Можливими побічними ефектами є тимчасові слабкості прилеглих м’язів, а в деяких дуже рідкісних випадках століття може звисати. Косметика Ботокс є повністю оборотним тому будь побічний ефект є лише тимчасовим станом, велика перевага перед більш постійні процедури, які іншими косметичними операціями запропонувати. Лікар пояснить всі ризики, пов’язані під час Вашої консультації, а також допомагають визначити, якщо буде насправді Ботокс лікування ліній на обличчі, що ви найбільше хотіли б бачити знижується.

Важливим повторної ітерації в тому, що Ботокс лікує “виразні лінії.” Це не природний прогин або зморшки, викликані віком, але які приходять від посміхаються, сміються, будучи широко розкритими очима. Ці рядки, що Ботокс лікує. Попросіть вашого лікаря, наскільки ефективно Ботокс лікування буде, так як немає ніякого сенсу, якщо вони не допомагають конкретним зморшок необхідно вибрати цільову аудиторію, а також прийняти рекомендації лікаря. Він / вона є експертом, в кінці кінців.