напевно, це оповідання про прямих Invisalign

Це завжди було сказано, що красиві люди мають красиві посмішки, і що людина, тільки виглядає так добре, як його посмішка робить. Звичайно, деякі люди можуть народитися з абсолютно ідеальні зуби, але багато людей хочуть, щоб поліпшити спосіб їх посмішкою дивиться. Будь то біліше зуби, великі зуби, дрібні зуби, зуби, які поєднуються один з одним краще або прямі зуби, тема косметичної стоматології є гарячою в ці дні. На щастя, існують косметичні стоматологи, які можуть розробити посмішки, які може зробити навіть зубна фея ревнувати.

Один з найбільш поширених скарг, що люди мають про свої зуби є бажання мати прямі зуби. Звичайно, одна з перших речей, які приходять на думку, це традиційні металеві скоби. Хоча спільна Фігурні дужки випрямити зуби, є деякі питання, які змушують людей хмуритися при думці. Перша проблема, очевидно, як вони виглядають: багато людей бояться надіти металеві скоби дроти через дуже помітною сіткою працює через своїх зубів. Ще однією проблемою є те, що ми всі чули розповіді про всередині щоки труть сирими, зубів, ясен і щелеп після зачистки і ткнув, і ці кляті крихітних гумових смуг, що, здається, завжди вистачати в будь-який момент. Так почалися пошуки, щоб знайти відмінну альтернативу дужки, які були б настільки ж ефективним. У результаті було щось по-справжньому великий, званий Invisalign системи.

Invisalign суміщення дужки, які, по суті, майже непомітні. Вони зрозумілі, але як і раніше покривають зуби і робити роботу, яку традиційної підтяжки роблять. Там відсутності металевих проводів, без гумки, що не тикаючи частини, щоб ви ударом в щелепу. Крім того, на замовлення суміщення повністю знімною. Отримання борту Invisalign поїзда починається з першого візиту до стоматолога, де він буде вивчати ваші укусу. Він також скаже вам точно, що Invisalign міг зробити для ваших зубів і посмішки. Стоматолог буде використовувати рентгенівські промені Ваших зубів для розробки користувальницьких капи, які змінюються приблизно кожні два тижні. Прогрес зубів перевіряється приблизно кожні шість-вісім тижнів. Оскільки кожен пацієнт має свій власний унікальний дизайн системи, зуби відмінно і поступово зміщується на місце красиво. І, коли це все сказано і зроблено, ось, казково рівні зуби, ні краплі металевого дроту в полі зору.

Ось деякі з найбільш популярних причин, чому Invisalign система прийняла такий великий трюм для дужки needers скрізь. Ясно, звичай, зручний (і давайте не будемо забувати знімне) вирівнювання система далека від співчуття гідна традиційної підтяжки металевого дроту. Якщо ваша усмішка виграють від пряміше лінійки, поговоріть зі своїм стоматологом про Invisalign сьогодні!