LifeCell огляду – інформація про продукти LifeCell

Новий продукт по догляду за шкірою робить кілька потужних претензій була нещодавно введена в косметичному ринку. South Beach пропонує LifeCell Догляд за шкірою крем, і насилу встигати за попитом на цей пункт, незважаючи на свою високу ціну. У цьому огляді LifeCell, ми зосередимося на проти зморшок обіцянки.

LifeCell шкіри крем це новий косметичний продукт продається SkinCare South Beach. Вони роблять дуже потужні претензії про цю дорогою новий учасник у високо конкурентному арені, але публіка, здається, продаються, в буквальному сенсі, так як компанія насилу встигати за попитом. Ми зосередимося на проти зморшок обіцянки цього крему в частині 1 нашого огляду LifeCell.

Серед претензій, LifeCell шкіри крем сповідує можете звернутися зморшок:

* Надання зморшки миттєво невидимим

* Заміна необхідності ін’єкції ботокса

* Непотрібної продукції колагену

* Ущільнює губи

Чи може крем, навіть дорогий, реально допомогти вам попрощатися з непривабливими ліній і зморшок?

Вірте чи ні, людське око не може бачити фактичні зморшок. Те, що око бачить насправді тіні зроблені зморшок. LifeCell лічильники крем цьому мільярди тривимірної нанопрізм називають “фракціонованого діоксид кремнію». Так як всі ці мільярди мікроскопічних 3D нанопрізми заломлюють світло, тіні дійсно може бути значно скорочено. Діоксид кремнію є невидимим, але він дотримується особа, поки не видаляються промиванням. Ми відзначаємо, що ефект працює для дрібних ліній і зморшок тільки.

Для додаткового значного зниження появи зморшок, крем для шкіри LifeCell покладається на ацетилгексапептидом-3 (AH3), щоб зробити роботу, і його робота повинна діяти як природна ботокс, без голки. AH3 дійсно активно ізолювати, що йде на роботу практично миттєво при нанесенні на шкіру, і як передбачається, працює, розслабляючи м’язи обличчя. Ботокс робить те ж саме, але в набагато більш інвазивних режимі. Ботокс є насправді токсин, який вводять внутрішньовенно, в результаті паралічу лицьових м’язів. Кінцевий результат дійсно зменшити поява зморшок, але тимчасово і ін’єкції повинні бути повторені при необхідності для підтримки вигляд. На думку дослідників, анекдотичні дані показують, що AH3 має аналогічний механізм дії як ботокс, однак AH3 в крем для шкіри LifeCell не пов’язані токсинів, параліч, або побічних ефектів, викликаних витоком сироватки, всі з яких пов’язані з ін’єкціями ботокса.

Колаген виробляється в організмі, але нижче виробництва в останні роки сприяє ліній, зморшок, і непривабливий “гусячі лапки”. Виробники крем для шкіри LifeCell розробили косметичне, щоб допомогти стимулювати природне вироблення колагену. З’являються зморшки штовхнув вгору і назовні, наче налетів зсередини, дозволяючи тим, зморшки згладжуються, щоб дивитися, і підняв геть.

Це також означає, що з’явиться губи повніше, тонкі лінії навколо рота виглядають згладжується і губи “Bleed” зупинено. Знову ж, деякі жінки вдаються до ін’єкції для збільшення колагену в губи, щоб отримати, що “надутими”, провокаційний вигляд. Із збільшенням видобутку природного колагену, ці дорогі ін’єкції стають непотрібними.

Наш огляд НЕ LifeCell знайти основу для зморшок шкіру крему претензій. LifeCell шкіри крем робить багато більше обіцянок, а також, про який ми поговоримо у наступних доповідях.