Fraxel і фракціонованого лазерного лікування зору лікаря

Шукаєте безпечний і ефективний спосіб стерти пошкодження сонцем, скоротити розмір пор або витерти інші дефекти шкіри? Лікування, призначеного тільки частина шкіри може бути своя відповідь, орієнтованих на видимі ознаки старіння по пунктах.

Фракціонований лазерної обробки, як і фракційний, мети тільки частина шкіри за допомогою мікроскопічного стовпців світла, кожен з яких значно менше діаметра людського волосся. Лікування запускає власний процес зцілення тіла, яка замінює пошкоджені тканини з більш молодими, більш здоровими шкіру.

Я бачив значне поліпшення текстури і тонусу шкіри в моїх пацієнтів. Я також мав лікування сам, і я дуже задоволений результатами.

Fraxel допомагає поліпшити свою зовнішність за:
– Видалення небажаних коричневі плями
– Згладжування зморшок навколо очей
– Про боротьбу з акне рубців
– Відродження шкіру на шиї, грудей і рук

При розгляді Fraxel чи іншій фракціонованого лазерне лікування, є кілька речей, щоб мати на увазі. По-перше, максимальний результат вимагає більше одного звернення. Я виявив, що найкращі результати досягаються тоді, коли пацієнт отримує 4:57 лікування відстані декількох тижнів.

Час загоєння відносно швидко з цим лікуванням, тому що це тільки лікує невеликі ділянки шкіри за один раз. Хоча шкіра може мати рожевий колір відразу ж після процедури, процес одужання зазвичай займає всього кілька днів. Після цього, шкіра повертається в нормальне русло – насправді краще, ніж зазвичай.

Одним з головних переваг Fraxel є те, що одна з небагатьох процедур, яка є безпечною для використання на тонких тканин навколо очей, що дозволяє нам мету тонких ліній і виробляти там казкові результати.

Fraxel також було доведено, різко скоротити меланодермії, стан шкіри, де плями коричневого або жовтувато-коричневого кольору з’являються на лобі, щоках, носі або передпліччях. Це стан іноді називають маска вагітності, але може статися з кожним з різних причин. Це часто спрацьовує під час гормональних коливань, пов’язаних з вагітністю, використання оральних контрацептивів або гормональної терапії.