є правильним вихідні підтяжку обличчя для вас

Як частина природного процесу старіння, багато людей починають відчувати провисання шкіри і жирових відкладень в їх шиї і лінії щелепи областях, проблеми, які традиційно розглядаються через підтяжки обличчя. Тим не менш, багато потенційні пацієнти соромтеся, щоб отримати підтяжку обличчя, тому що вони турбуватися про пошук “теж витягнув» і переживає тривалий і болісний післяопераційний період загоєння.

У відповідь на прохання пацієнта для молодшої, природний гарний зовнішній вигляд, який не займає багато часу далеко від свого щільного графіка, “вихідні підтяжку обличчя» був розроблений. Це революційно новий метод, який пропонує більш простий і менш інвазивні альтернативи традиційної підтяжки обличчя.

“Weekend реконструкції” зазвичай має на увазі обмежені процедури контурів особи – як ліпосакція і підтяжка шкіри в області шиї, щелепи і підборіддя -. Які гояться протягом декількох днів з кількома проблемами відновлення Хоча вона не має тієї ж обширні результати як повний хірургічної підтяжки обличчя , у вихідні дні підтяжки обличчя дозволяє людям повернутися на роботу швидко і знижує ризик ускладнень Насправді, пацієнт може зробити операцію в п’ятницю, а потім повернутися до роботи в наступний понеділок -. звідси і назва “вихідні підтяжку обличчя”.

Вихідні підтяжку обличчя зазвичай проводиться в амбулаторних умовах, з хірургією тривалістю в одну годину або менше. Це робиться під місцевою анестезією, що робить його набагато безпечніше, ніж операція проводиться під загальним наркозом, як повна реконструкція. Під час операції лікар робить розріз мінімально приховані в природній складці підборіддя. Через цей розріз, надлишкові жирові відкладення, які відсмоктують від шиї, яка змушує шкіру скорочуватися і стискатися. При необхідності, це може супроводжуватися посиленням м’язів і розміщення імплантату підборіддя, яка створює більш точеним профілем.

На відміну від звичайної підтяжки обличчя, що може привести в небажані шрами і “пластиковий” вид, у вихідні дні підтяжка обличчя призводить до природного, оновлений зовнішній вигляд без видимих ​​шрамів або зовнішній вигляд серйозної операції – тому процедура може бути повністю приватним при бажанні .

Короткий період відновлення після процедури супроводжується практично без болю, в той час як набряки та синці – якщо воно відбувається взагалі – мінімальні.

Незважаючи на ці переваги, у вихідні дні підтяжку обличчя, не для всіх. Хоча це призведе до більш молодий вид особи, процедура стосується головним чином нижню частину обличчя області, і найкраще підходить для пацієнтів з тяжкою шиєю, невизначена лінія щелепи або подвійне підборіддя. Вихідні підтяжку обличчя не може виправити конкретні проблеми, як провисання м’язової структури, носогубних складок і складок в середньої третини обличчя. Крім того, процедура рекомендується для людей, які відчувають ранні ознаки старіння обличчя і мають відносно хорошу пружність шкіри.

Ось короткий огляд з основних відмінностей між підтяжку обличчя вихідних та традиційна процедура підтяжки обличчя:

Підтяжка обличчя:

• зазвичай використовується для пацієнтів з поганою еластичністю шкіри
• підтягує всіх основних областях шкіри обличчя
• операція займає близько 3 годин
• розрізи і біля вуха збільшується
• вартість варіюється залежно від виконаної роботи, може перебувати в діапазоні від $ 7000 до 12000
• плата для номера хірургії, анестезії та операційної
• зазвичай триває від 5 до 10 років

вихідні підтяжку обличчя:

• Кращі кандидати мають хорошу пружність шкіри
• вражає в основному нижньої області обличчя
• операція займає близько 1 години
• невеликий розріз під підборіддям
• повернутися до роботи протягом декількох днів
• вартість варіюється залежно від процедури, в діапазоні від $ 4000 до $ 6000
• скільки часу триває залежить від різних факторів, що впливають на одній індивідуальної еластичності шкіри

Вихідні підтяжку обличчя може надати вам з оновленою і сяючою, виявлення молодих і значно поліпшити себе. Якщо у вас є питання з приводу цієї процедури, не соромтеся говорити з кваліфікованим пластичним хірургом, який може надати більш докладну консультацію та рекомендації.