як запобігти і ремонт старіння лоб

Ви знаєте лоб старіння викликано рядом факторів? Деякі з яких є неконтрольованими. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, одним з факторів, які є керованими, надмірне ультрафіолетове світло.

Ультрафіолетове світло невидимий. Це елемент сонячного світла, але ми схильні, навіть в похмурі дні. Ваші батьки можуть вас попередив, що ви могли б отримати сонячних опіків, навіть якщо це було хмарно. Це УФ-світло, який викликає сонячний опік.

УФ також сприяє утворенню катаракти в очі і рак шкіри. Це основна причина зморшок і інших зовнішніх ознак віку.

Коли ми піддаємося впливу УФ променів, вільних радикалів молекули утворюють в клітинах шкіри. Коли ми молоді і здорові, там, як правило, досить антиоксидантів в клітинах, щоб нейтралізувати вільні радикали. Але вчені кажуть, що рівень антиоксидант коензим Q10 швидко розряджається, коли клітини піддають впливу УФ-випромінювання.

Отже, перше, що ви можете зробити, це уникнути надмірного НД Не покладайтеся на сонцезахисні креми на ринку для захисту. Багато хто з них просто неефективним.

Друга річ, яку ви можете зробити, щоб допомогти запобігти старіння лоб повинен з’їсти багато багаті антиоксидантами продукти. Третя річ, яку ви можете зробити, це регулярно використовувати багаті антиоксидантами крему, зокрема той, який містить коензим Q10.

Дослідники, протягом багатьох років, що підвищення антиоксидантного статусу організму може запобігти пошкодження вільними радикалами. Але, було багато суперечок про те, чи варто антиоксидантів може “ремонт” ушкоджень, які вже були зроблені. Судячи з останніми дослідженнями, деякі з них можуть.

У клінічних дослідженнях, що складаються з добровольців з сонячних опіків на обличчі, дослідники виявили, що щоденне використання крему, що містить коензим Q10 зменшити зморшки, підвищеної м’якості, поліпшення вологості шкіри зміст і скорочення збитку НД, в цілому, приблизно на 30%, після три місяці.

Ви можете почати зворотний старіння лоб просто захистити область від сонця. Але експерти кажуть, що вона займає близько шести місяців безперервної зусилля, щоб побачити зміни пігментації шкіри і текстури. Поліпшення, яке ви бачите, за рахунок природної здатності шкіри до омолодження (DE-вік).

Коензим Q10 та інші поживні інгредієнти підтримують природні здібності шкіри. Більшість інгредієнтів в косметиці сьогоднішньої немає. Деякі з них насправді привести до передчасного старіння лоб. Вам потрібно дізнатися, “що до чого”, перш ніж купити.