як жити з розацеа

Розацеа цей стан шкіри, яке зачіпає світлошкірих людей і людей зі світлою шкірою родовід, так як це генетичне стан. Він також відомий як “прокляття кельтів”. Це показує, як червоний гіперемію особи, червоним обличчям і перетримці закінчень крові. Вона також може бути присутнім в очі і з акне в шкірі. Ця умова, що у вас буде на все життя, оскільки немає ніякого лікування, щоб зміни потрібно зробити для вашої шкіри, щоб отримати кращу є зміни, вам доведеться прийняти як нові способи жити своїм життям.
Це стан шкіри має тенденцію починатися в якості промивного навколо особи. Це промивка приходить, коли ми нервувати, гнів, стрес, брехня, збентеження, після фізичних навантажень, навіть коли ми міняємо з холоду в тепле всередині, і навпаки. Ці припливи, як правило, приходять і йдуть так ми схильні не звертати надто багато уваги. Проблема виникає, коли почервоніння не йде. У цей момент вона часто починає втручатися у вашу самооцінку.
Крім того, відомий факт, що є дієтичне і тілесних дисфункцій яка загострить ваші розацеа. Наприклад продукти, які будуть спалахувати ваші розацеа може бути: гостру їжу, гарячі напої, алкоголь, помідори, макарони, сир, йогурт, шпинат, авокадо, шоколад і т.д. Дослідження виявили зв’язок між низьким виробництва соляної кислоти в шлунка і розацеа. У тих випадках, низького рівня виробництва HCL, приймаючи 600 мг соляної кислоти тричі на день може бути наказано, щоб допомогти зменшити спалаху вікна та що доза повинна бути зменшена тільки умова звільнялася. Добавка Омега-3 жирних кислот, капсули один раз на день може бути дуже корисно в якості важливою частиною «протизапальний ефект каскаду. Також часник може допомогти капсули через їх анти запальні властивості. Незамінні жирні кислоти є важливою частиною «протизапальний ефект каскаду. Запалення є спосіб вашого тіла зцілення себе, деякі незамінні жирні кислоти беруть участь у перетворенні запалення і вимикається, і дисбаланс у вашому природному рівні може втручатися в цей процес. У випадках розацеа надмірне запалення, яке не вщухає може бути пов’язано з дисбалансом незамінних жирних кислот часто асоціюється з дієтами, які містять високі рівні оброблених жирів.
Деякі люди, здається, добре реагують на антибіотики, прописані лікарем. Є також креми лікар може рекомендувати, але в деяких випадках нам потрібно втручання як креми і антибіотики не буде працювати. Це де IPL (інтенсивний імпульсний світло) лікування вступає в дію. Це світло лікування руйнує маленькі кровоносні судини, які з’являються розширена у вашій шкірі. Процедура не хвороблива, і ви повністю прокинувся в той час як це відбувається. Це насправді відчуває, як хтось струшуючи резинками на вашому обличчі. Він працює, забезпечуючи фокус сплески високої світлової енергії на поверхні шкіри. Ця енергія поглинається постійно розширені кровоносні судини, які руйнуються. Крихітні кровоносні судини, які потім поглинатися тілом.