триматися подалі від сонця

Це ультрафіолетової складової B сонячного світла, який є найбільш шкідливим, особливо в етіології опіки і рак шкіри. Зазвичай UVB головне знайти в літнє сонце полудня, і, отже, захисту від сонця рекомендується між годин 10 ранку і 2 вечора, або 11 ранку і 3 вечора в літній час. Ви повинні дотримуватися комендантської години `сонячних” в цей час, якщо це можливо. Максимальна кількість UVB відбудеться в середині літа.

Фактори, що впливають на кількість UVB, досягає Землі включають:

(I), висота

(II) розсіювання на атмосферних крапель води (хмари)

(III) відображення від поверхні, такі як сніг, пісок і вода. У великих висотах буде більша кількість ультрафіолетового світла, з 20-відсоткове збільшення в 1500 метрів. Лижники добре знають збільшилися можливості сонячних опіків. Особливо на ясних сонячних днів!

Атмосферних частинок буде впливати на кількість ультрафіолетового світла, але важливо визнати, що значна кількість UVB все ще може статися, навіть якщо є деякі хмарності або туманні дні.

Відображення особливо важливо з поверхні, як пісок і вода. Це найбільш очевидно, коли людям захистити себе від прямих сонячних променів за допомогою капелюхи і парасольки, але до цих пір спалюють через відображених ультрафіолетових променях.

Слід зазначити, що температура не згадується. Ультрафіолетове світло ні жарко ні холодно. Днів 20 ∞ C може бути пов’язаний з таким же впливом UVB як дні 35 ∞ С. Цей факт easils оцінили спостереження карт UVB вимірювань, які включені в прогнози погоди влітку в Австралії. Незалежно від добової температури відбувається збільшення в UVB в середині дня, хоча є деякі відмінності в абсолютний рівень досягнутий. У минулому, люди використовували термін для позначення обвітрене засмаги, що відбуваються на прохолодні або похмурі дні. Насправді не існує такого поняття, як обвітрене. Це просто сонячний опік.

Принципи захисту від сонця, є наступні:

1) Уникайте – непотрібних на сонці між 10 ранку і 3 годинами дня
2) Блок – вплив сонячних променів в захисному одязі, widebrimmed капелюхи і сонцезахисні окуляри
3) покриття – з сонцезахисних кремів
4) Навчання – дітям