п’ять порад, ви не можете жити без для підтримки здорової, молодий блиск

Хто не хоче, щоб виглядати краще для якомога довше? У той час як немає джерела молодості, можна відкласти ефекти старіння від сонця.

1. Захист від сонця – Не виходьте з дому без нього. Згадайте основи; носити капелюх всякий раз, коли це можливо, сонцезахисний крем частиною вашої регулярної рутиною вранці і, якщо ви повинні піддавати себе промені, намагайтеся бути на сонці рано до 10:00 або після 4:00 Прем’єр-міністр також, навіть не думають про економлячи. Наприклад, у той час як козирків може бути в стилі, вони просто не будуть закрити ваше обличчя достатньо. Використовуйте сонцезахисний крем щодня, навіть якщо ви не думаєте, що ви збираєтеся бути на сонці.

2. Використовуйте хороший догляд за шкірою – кинути, що мило у відро для сміття! Тверде мило може смоктати вологу з вже сухої шкіри. Замість цього, м’яко очищають шкіру з рН-збалансованої миючим засобом. Завершіть його багате вітамінами і зволожуючий крем, що містить лікування DMAE, щоб мінімізувати ліній і навіть виїзду ваш колір обличчя.

3. Якщо ви можете мріяти, ви можете це зробити – Чи вважаєте ви себе ловила Z на вашому боці або на животі? Остерігайтеся, друга ведуча винуватцем старіння ховається в темряві – повторним натисканням ваше обличчя в подушку робить вашу шкіру складки і зморшки викликає боявся сну. Якщо ви не можете спати на спині, розглянемо краси подушку спеціально зроблена з тканини, щоб запобігти смикати і складки шкіри.

4. Ви те, що ви їсте – Це правда, що те, що ви поклали у ваше тіло може зробити велику різницю в тому, як ви дивитеся на зовнішній стороні. Вправи і правильне харчування з дієти важкий на рибу, фрукти і овочі і уникати білого цукру допоможе вам почувати себе краще і виглядати краще теж.

5. Вода, вода, вода – Більшість людей недооцінюють важливість питної води. Кава і чай не в рахунок. Вам потрібно до восьми склянок води в день. Залиште воду в пляшках по всьому будинку, офісі і в свою спортивну сумку, щоб нагадати собі зробити ковток.