приколами і ферментативних реакцій

На відміну від виробництва ДНК, РНК або білків, синтез ГЛІКАНА не залежить від шаблону, який кодує точний порядок будівельних блоків у нового ланцюга, щоб бути релігійним повністю повторити і знову і знову, як точну копію. Замість цього, заглушки виготовляються на основі узгоджених дій великий репертуар ферментів, існування і відносній дії сильно відрізнятися. Коротше кажучи, HSGAG біосинтезу є багатоступеневим послідовність з кількома гравцями ферменту.
Деякі з ферментів, що у біосинтезі HSGAG тепер визначені, але, як саме процес виробництва видихався ще дуже багато відкритих питань. Мало що відомо про вплив ферментів або, навіть більше, в основному, працюють вони самостійно або в кооперації у мульти-ферментного комплексу.
Відомо, що HSGAGs виробляються всередині клітини в мембранах органел, відомі як апарат Гольджі. Майже всі ферменти, залучені в створення HSGAGs або охоплюють мембран органел або, принаймні периферичного пов’язаних з ними. Цей механізм істотно обмежує дію цих ферментів у двох вимірах в ліпідної решітки.
Хоча повний біохімічний зображення ще не відомо, чи цілком імовірно, що ферменти біосинтезу HSGAG об’єднуються всередині мембрани Гольджі, можливо, ланцюг збирають.
Здебільшого, глікани не існує на клітинній поверхні або в позаклітинного матриксу (ЄСМ) в якості вільно стоїть полімерів. Навпаки, вони зібрані на певних білків з утворенням білка-гліканів з’єднань або протеогліканів. За винятком гепарин, який створюється як вільно стоять з’єднання цукру, HSGAGs які зазвичай зустрічаються в три основні класи протеогліканів.
структура визначає функцію
Протеоглікани є унікальними і структурно складних макромолекул. Натяк на функцію HSGAG протеогліканів походить від список важливих білків, з якими вони пов’язані в тонких просторових і часових взаємодій.
Ці білки мають багато ключових факторів росту і фактор росту рецепторів, білків, що беруть участь у клітинному розвитку та органів, інших осіб, що беруть участь в оборонних і запальні реакції, такі, які регулюють клітинну адгезію, і так далі. Як і протеоглікани, білки, які зв’язуються з ними зазвичай знаходяться за межами клітини, або поблизу клітинних мембран або розсіяні по всьому ECM. Багато з цих білків в крові, де вони беруть участь у механізмах, як згортання крові, загоєння ран і відновлення тканин.
Взаємодії між гліканів і білки вони пов’язують занадто виявити зв’язки між складом і діяльністю. Ці взаємодії часто приписують просто нековалентних електростатичного притягання між негативно зарядженими цукру і позитивно заряджені білки. Краще виглядати, однак, показує, що багато білки-ГЛІКАНА взаємодії насправді структурно виборчим.