отопластика дозволяє створювати нову форму вуха, щоб відповідати вашому обличчю

Для більшості з нас, наші вуха є одним з найбільш важливих частин нашого тіла. У той час як внутрішні органи дозволяють нам вести нормальне життя, ми часто більш обізнані про частини нашого тіла, що ми безпосередньо використовувати для взаємодії зі світом, таким як наші руки і ноги.

Так як ми використовуємо наші вуха в наше повсякденне життя таким чином, ми прямо усвідомлювати, але ми не можемо маніпулювати ними, як ми робимо наші руки або ноги, вони часто упускається з виду. У ще більшою мірою, коли ми розглядаємо їх зовнішній вигляд.

Вухах, коли вони сприймаються, як правило, розглядатися для їх функціонального призначення. Але як вони впливають на нашу зовнішність? Як би вид нашого обличчя іншим, якби ця функція була іншою? Отопластика може зробити тонкий, але позитивні зміни в баланс можливостей людини.

Вухо перебудови процесу є відносно простий, простою процедурою. Анестетик вводять (або локально, або в цілому, залежно від обсягу операції, віку пацієнта, або тип розрізу).

Далі, лікар буде або зробити їх розріз, або вставки область з простою голкою, що вони можуть використовувати, щоб вручну формувати хрящ під вухом в міру необхідності. Будь розрізи, які повинні бути зроблені, як правило, зроблено за вухом, щоб зменшити поява рубців. Незалежно від того, має бути обмеженою кількістю рубців після процедури.

Будь-яке перевищення ділянок шкіри може бути видалений, якщо це необхідно, і хрящ може бути перерозподілена, щоб створити новий вигляд. Хрящів і кісток під також можна змінити, вивівши вухо вперед або назад по голові.

У деяких випадках це може бути необхідно додати масу деяких областях. У цих випадках хірург може видалити невелику кількість хряща від ребра або вухо себе і використовувати його для заповнення дрібні частини області. Додавання маси не тільки створити новий вигляд, але і в деяких випадках зміцнити ті частини, які слабкіше, ніж зазвичай.

Як і слід було очікувати, є ризики, пов’язані з операцією. Після операції, ви повинні очікувати, період відновлення перед рани заживають і нова структура набере чинності. Залежно від типу операції і ваші специфічні проблеми зі здоров’ям, то відновлювальний період має бути швидко і відносно безболісно.

Більшість хірургів сьогодні використовують внутрішні, одноразові шви, які будуть розчинятися легко і безболісно після їх робота. Незважаючи на це, ви повинні чекати, щоб стежити за лікарем, щоб вивчити, як область заживає з часом.

Щоб знайти кращий хірург для вас, попросіть ваших друзів, колег по роботі, або звернутися до Інтернету. Після консультації з лікарем, ви можете виявити, що ваша страховка покриває всі або частину операцій, якщо є обгрунтоване припущення, що існує функціональна, пов’язаних зі здоров’ям необхідність операції. Будьте чесними з вашими потребами і здоров’я у первинній консультації з метою забезпечення швидкої, простий і безболісний процес.