останні події в лицьовій хірургії омолодження

Останні дані показали 50% збільшення числа людей, що проходять процедури для обличчя омолодження протягом останнього року. Чому все більше людей, які вважають ці форми лікування? Багато людей говорять мені, що не люблю, сфотографовані і відчувати, як ніби вони хотіли б виглядати свіжіше і менше втомлюватися. Пацієнти часто кажуть мені, що вони вважають, що їхні обличчя не відповідає, як вони відчувають.

На відміну від Сполучених Штатів більшість людей розглядати будь-які форми лікування хочуть виглядати якомога природніше. Реально лікування може змусити вас виглядати, як ви робили 8-10 років тому.

Для досягнення природний свіжий вигляд важливо для вирішення кожної з таких дій: шкіра, активний зморшок, викликаних м’язових скорочень і змін сили тяжіння. Для деяких людей значне поліпшення може бути досягнуто за обробки шкіри, які включають мінімальний час простою і вартість.

Лікування шкіри тільки і може змусити вас виглядати набагато свіже та яскравіше. Ці процедури, як правило, проводити за допомогою лазерної терапії або легкого хімічного пілінгу. Це усуває дрібні зморшки, зменшує розмір пор і викликає легке скорочення шкіри. Ці об’єднуються, щоб зробити шкіру виглядати більш свіжою і молодий.

Активна зморшок, викликаних м’язових скорочень зазвичай знаходяться між брів (хмуритися лінії), на лобі і нижче храму (гусячі лапки). Оскільки ці лінії викликані скорочення м’язів вони найкраще лікувати за допомогою зменшення гіперактивної м’язової активності в цих областях. Це краще всього проводити з невеликими ін’єкцій в певних м’язах.

Гравітація зміни включають в себе спуск в щоку регіоні, яка викликає поглиблення лінії, що спускаються від носа до куточків рота. Інші зміни включають в себе втрату лінії щелепи і щелепи формування. Шкіра шиї також може послабити і гострий кут між шиєю і підборіддям втрачається.

Гравітація зміни найкраще лікувати з хірургією як шарів м’язів обличчя необхідно переорієнтуватися у своїй попередній позиції. У сорокових і початку п’ятдесятих років часто краще мати міні-підтяжка обличчя (MACS-ліфт). При цьому висота щоки, щелепу і шию регіонів і відновлює більш молодий формі обличчя.

Більшість людей в їх середині-кінці п’ятдесятих років і старше більше підходять для більш традиційних методів підтяжки обличчя (SMAS-ліфти). Ці методи спеціально затягувати шию і щелепу регіонах.

Для того, щоб з’ясувати, який підхід мав би краще для вас найкраще запланувати і призначення індивідуальної оцінки. Консультації в найсуворішому секреті і можуть бути організовані або г-н Річардс або його фахівці медсестри.

Для організації консультації, будь ласка, зателефонуйте 01844 214362.