корейська косметична компанія, Джин Corp. досягає успішних міжнародних вхід

З моменту створення корпорації Jin в 1986 році, компанія проводить передового досвіду в галузі якості і високого дизайну в зусилля, спрямовані на задоволення потреб клієнта. На відміну від більшості інших корейських косметичних компаній, Джин Corp добре відомі за межами країни, на більш міжнародній основі.

Jin корпорації з головні продукти включають манікюрні набори, лаки для наклейки і татуювання, і пані та косметичні лінії для чоловіків. На відміну від інших компаній, що створюють обмежений лінією косметичні набори, Джин Corp має десятки різних видів косметичних ліній. Виробництво різних косметичних ліній відображає політику Jin Corp для задоволення найбільш конкретним потребам клієнтів щодо якості, кольору та дизайну. Дев’яносто відсотків прибутку Jin Corp походить від міжнародного маркетингу. В даний час компанія має 26 ринку мереж по всьому світу, включаючи США, Німеччини, Франції, Італії, Росії, Японії та Португалії.

Ця компанія також виробляє товари, як аптека органічних підтримки зап’ястя. Цей продукт спеціально розроблений з використанням екологічно чистих волокон, соєве і волокон бамбука, який є ефективним при атопічному, шкірних алергій і профілактики старіння шкіри, а також допомагають підтримки людського тіла біо-ритм.

Джин Corp добре відомі своїми JIT (Just в часі) системи, а також їх якість процедури управління. За словами Джин Corp, вони прийняли систему JIT у виробництво для задоволення клієнтів різноманітні потреби щодо кольору, сировина, дизайн і загальну якість продукції. Більше того, вони приваблюють покупців з ідеальним якістю продукції, забезпечення їх відвантаження товарів з нульовою дефектів.

З 2006 року, Джин Corp вступив численних косметичних виставках як Франкфурт Beautyworld, і Болоньї Cosmoprof. У листопаді 2009 року вступила Jin корпорації “Інтер Шарм 2009” у Москві, Росії і уклав контракт з 10 різних провінційних компаній.