зробити свій власний зморшок продуктів

Відкриваючи початку гусячі лапки може бути бентежить досвідом. Око зморшки, як правило, перші зморшки з’являтися на вашому обличчі. Коли ці лінії починають з’являтися, як правило, це занадто екстремальний розглянути різкі процедури видалення, такі як підтяжка обличчя.

Якщо ви також не хочете використовувати хімічні навантажений кремів і суворих лікування рецепт для боротьби з цим процес старіння, то вам може бути цікаво спробувати природного лікування зморшок. Це може здатися важким повірити з першого разу, але природа передбачила досить великий продуктів, які можуть допомогти протистояти процесу старіння в шкірі. У самому справі, ви можете зробити свій власний зморшок продуктів в домашніх умовах.

Чому ви повинні зробити свій власний зморшок продуктів

Коли ви вирішите використовувати саморобний зморшок продуктів, ви робите мудре рішення. При використанні саморобного продукту, ви можете бути на 100% упевнений, що ви точно знаєте, що ви ставите на вашій шкірі. Ви не можете сказати те ж саме, коли ви використовуєте на позабіржовому зморшок продуктів. У багатьох випадках, на позабіржовому продукти містять агресивні хімічні речовини. Деякі з цих хімічних канцерогенів, хімічні речовини, які можуть викликати рак. Чому ви хочете, щоб застосувати ці речі на вашому обличчі? При використанні саморобного продукту, принаймні, ви можете контролювати кожного речовини, які застосовуються на вашій шкірі.

Використання саморобних проти зморшок продукт також відмінний спосіб заощадити гроші. Ви можете звертатися зі своїми зморшками тільки з продуктами, які у вас вже є навколо будинку. Навіщо вам потрібно витрачати сотні доларів на рік на модні продукти Ладена з хімічними речовинами, якщо ви можете отримати відмінні результати від простих продуктів додому?

Почати створювати свої власні продукти

Є багато кожен день інгредієнтів, які ви можете використовувати, щоб зробити свій власний зморшок продуктів. Ці компоненти є відносно недорогим і має бути легко знайти у вашому будинку або в місцевому магазині.

Кетамін є хорошим інгредієнта для створення зморшок продукту. Кетамін, яке отримують з насіння рослин рицинова, має безліч розслаблюючі властивості. Просто нанесіть чисте рицинова олія кінчиками своїх пальців або ватяним тампоном принаймні два рази на день. Мало того, що ця терапія допомагає видалити зморшки, які вже відбулися, але вона також допомагає запобігти новим зморшки від того, що відбувається.

Кетамін також вважається одним з кращих засобів захисту від сухої шкіри. Він має антиоксидантні властивості і може очистити, зцілити, і детоксикації шкіри при додаванні необхідну вологу. Коли ви використовуєте його на регулярній основі, ви почнете помічати поліпшення вмісту вологи у вашій шкірі. Кетамін збільшує циркуляцію крові в будь-якої шкіри, на якій вона застосовується. Кращої циркуляції може допомогти вашій шкірі виглядати значно молодше. Ви помітите, пігмент ваша шкіра набуває здоровий блиск і тонкі лінії навколо очей і рота починають зменшувати. Навіть глибокі зморшки позитивно реагують на здорове кровообіг і починають зникати.

Інший великий саморобний проти зморшок продукт є чайний пакетик, який є корисним для лікування темних кіл і мішків під очима. Нехай чайний пакетик крутий в гарячій воді, а потім дайте йому охолонути, перш ніж застосовувати його на шкіру навколо очей. При видаленні мішки і круги під очима, ви отримаєте більш молодий вид.

Проти зморшок товар, також можуть бути зроблені з речей, як просто, як оливкове масло і яйце. Потрібно змішати чайну ложку оливкової олії з яйцем, а потім втирати його на обличчя. Дати деякий час і дайте йому висохнути. Візьміть трохи бікарбонату соди і гарячої води і змішати їх разом. Нарешті використовувати ватяний шматок матеріалу, занурити його в суміш, а потім використовувати цю функцію для видалення оливковою олією і яйцем.

На додаток до інгредієнтів, вище, інші прості способи, щоб зберегти шкіру здоровою це пити багато води і є здоровий спосіб життя. Що ви їсте, впливає як ваша шкіра виглядає. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви їсте здорову добре збалансовану дієту. Крім того, куріння завжди повинно бути попереджено. Вона може збільшити процес старіння і погіршення загального стану здоров’я. Нарешті, завжди носити сонцезахисні креми, щоб мінімізувати збиток від перебування на сонці.