збільшення губ з наповнювачами

Повні губи вважаються ознакою краси, додавши, чуттєвий і юний погляд на обличчі. Дуже часто, тонкі губи значно зіпсувати зовнішній вигляд інакше красивому обличчі. Збільшення губ з наповнювачами робить можливим для людей мати губи, які вони мають для давно бажаного.

Ті, у кого тонкі або картонних губи провисання країв можете побачити помітні результати після проходження збільшення губ. Пластичні хірурги використовують ін’єкційні наповнювачі, що додати обсяг губ. Зморшки і складки роблять спосіб соковитою, м’якою і твердою шукає губами.

Десятки людей стали покладатися на збільшення губ, як це найшвидший і ефективний спосіб, щоб приховати ознаки старіння. Результати є тимчасовими процедура є простий і економічно ефективною.

Збільшення губ з наповнювачами, навряд чи слід приймати через годину при нормальних умовах. Місцева анестезія буде здійснюватися так, що немає ніякої відчуття болю чи дискомфорту. Пластичний хірург може провести тест шкіри в залежності від типу використовуваного наповнювача для збільшення. Якщо ін’єкції колагену є кращим, то шкіра випробування було б необхідно. Проте, жоден тест не потрібно для лікування з використанням жиру, який витягується з власного тіла.

Крім колагену і жиру, який зазвичай використовуються, інші варіанти для ін’єкцій речовини включають Artecoll, Autologen, Dermalogen і фасції, які FDA схвалено.

Переконайтеся, що збільшення губ з наповнювачами здійснюється досвідченими і ради сертифікованих пластичний хірург. Ваш пластичний хірург буде мати один-на-один сеанс з вами, обговорюючи Ваші очікування і дає повну інформацію про лікування варіант, який був би краще для вас поряд з вигодами, ризиків і обмежень.