волосся інструменти для початківців праски 101

Ви коли-небудь ходили по проходу продукт волосся в будь-якій аптеці? Це може бути переважною. Між гелі, спрей і інструменти, здавалося б, робить волосся є повний робочий день. Це вступний керівництво, щоб допомогти розрізняти щипці для завивки і плоске залізо, а також обговорення спільних коштів для укладання.

路 шампунь: Використовуйте разом, щоб зберегти волосся чистими і здоровими. Щоб допомогти визначити, який шампунь краще для вас, розгляньте вашого типу волосся. Є певні види шампунь для кучеряве, прямі, тонкі і густе волосся. У багатьох випадках це допомагає експериментувати з шампунями, щоб з’ясувати, що працює краще для конкретного типу волосся.

路 Кондиціонер: допомагає зберегти волосся здоровими і ремонт його від щоденних ушкоджень ми робимо це на щоденній основі, такі як чищення або навіть перебуваючи в НД Кондиціонер стає все більш важливо, як ви укладати волосся, все більше і більше використовувати продукти волосся. Знову ж, є багато типів кондиціонером, який буде залежати від конкретного типу волосся.

路 Лак для волосся: Є безліч видів лаку для волосся і типу ви використовуєте, буде залежати від вашого типу волосся, а також те, що потрібно це робити. Якщо вам потрібно зберегти зачіску на місці, використовуйте щось з додатковими утримання. Якщо вам потрібна гучність, використовуйте щось легше.

路 гелю: трохи гелю для волосся буде пройти довгий шлях, щоб допомогти вашому волоссю утримання стилі створені фени, щипці або праски. Гель для волосся трохи на важкій стороні, тому вона не може бути краще для повсякденного використання.

路 Мус: легкій формі гелю, миша також допоможе утримувати зачіски на місці. З мусом легше, вона відмінно підходить для об’єму.

路 термічному напиленню: повинна використовуватися перед будь-якої прямої тепло застосовується для вашого волосся і захищає волосся від високої температури фени, щипці і праски.

路 Вставити або воску: Надає волоссю piecey, брудний вигляд. Використання занадто великої кількості пасти або воску може зробити волосся виглядає жирними і брудними, і трохи йде довгий шлях, так що використовуйте з обережністю.

路 Фен: використовувати фен, щоб швидко висушити мокре волосся. Фени можете додати обсяг ваших волосся і використовувати з правою кистю можна використовувати і як стайлер, заощаджуючи ваш час і зусилля. Фени зазвичай мають безліч налаштувань, спробуйте використовувати найкрутіший настройка можливо, щоб не пошкодити волосся.

路 Керлінг Залізо: Плойка використовуються для додавання ротор і об’єм волоссю. При використанні щипці для завивки, корисно поставити свого роду продукт волосся, таких як миша або гелю у волоссі, щоб допомогти провести стилю. Термічного напилення також настійно рекомендується. Плойка знову використовують теплоту для укладання волосся, тому не залишайте щипці для завивки сидячи на одному місці протягом тривалого періоду часу, щоб уникнути пошкоджень.

路 Flat Iron: Надає волоссю прямий, шовковистий вигляд і може також подвоїтися як щипці для завивки. Знову ж, цей інструмент використовує тепло, тому не залишають на волоссі протягом тривалого періоду часу, щоб уникнути пошкоджень і завжди намагаюся використовувати термічного напилення. Цей інструмент допоможе стилі майже кожен тип волосся. Залежно від товщини або кучерявого волосся, вам може знадобитися для регулювання нагріву конфорки.