великим нетерпінням шкіри – біт, який ви не знали

Copyright 2006 sezeur по догляду за шкірою

Чому це, що деякі люди просто мають дивовижну шкіри? Звичайно, є ті, які живуть своїм життям, у той час як фактора SPF глянувши на свій годинник кожен раз, коли вони на сонці протягом тривалого часу, і часто вони мають досить гарне шкіру, але ще є ті люди, які просто, здається, роблять все неправильні речі, і має всі найкращі шкіри. Чому?

Дійсно, чому.

Ми всі знаємо, що перебування на сонці є номером один погано прав ..? Ну, може бути, це не так просто. Ви бачите, статистика говорить про інше. Можна очікувати захворюваності на рак шкіри, вище в країнах, як Австралія з набагато більш високим середнім перебування на сонці, але це не той випадок.

Вплив сонячного світла стимулює печінку виробляти вітамін D який грає важливу роль у підтримці непорушності і міцності скелета. Його основне завдання полягає в регулюванні кількості кальцію і фосфору в крові, забезпечуючи правильне споживання з кишечника і секреції.

Сонячне світло також має цю люблять нас / ненавидять нас річ відбувається, здавалося б. Останні дослідження показують, що ми потребують сонячному світлі, щоб функціонувати найбільш ефективно, і клітини нашої шкіри однозначно адаптований для роботи разом з сонцем, щоб дозволити нам провести час в його присутності без шкоди.

Однак, якщо ми ‘випивка позасмагати “, тобто: практично не мають перебування на сонці, а потім провести два тижні, щоб бути спаленим під час відпочинку на грецькому острові, що ми не працюємо в гармонії з природної здатності нашого організму. В результаті … принаймні противний випадок сонячних опіків, а в гіршому … статистику, яка показує, європейці мають більш високу захворюваність на рак шкіри, ніж ті люди, що живуть в більш сонячний клімат.

Ключем, як завжди в житті, це баланс. Витрачати надто мало часу на сонці, запобігає шкіру від виробництва пігменту меланіну, який захищає шкіру від пошкоджень при впливі сонячного світла і вітаміну D, який є необхідним компонентом для оптимального здоров’я.

Таким чином, якщо ви з Європи, і піти на той чудовий щорічне свято до грецького острова, ви набагато більш імовірно, поклав вашу шкіру в ситуації, він не може впоратися. Робіть цього занадто часто, і ви ризикуєте раку шкіри.

Таким чином, ключ (або, швидше, один із ключів) для міцного здоров’я і великий шкіри, це витратити достатньо часу на сонці, щоб ваша шкіра робити те, що він повинен робити, щоб забезпечити ваше здоров’я.

Скільки часу буде достатньо? У цьому вся принадність цього життя. Там немає жодного готового відповіді, що відноситься до всіх нас. З досвіду ви знаєте як довго ви можете провести на сонці без опіків. Ніколи не помічали, що найздоровіші виглядають люди часто мають злегка засмагла шкіра? Відповідь на це питання «не дуже мало, і не дуже багато.