важливі факти на догляд за чутливою шкірою

Чи знаєте ви, що майже половина населення (40%) вважають, що вони у вас чутлива шкіра? Здається, те, що це дуже поширена проблема. Чому у людей цей стан і які типові симптоми? Які рекомендації для догляд за чутливою шкірою? Я спробую відповісти на ці питання в цій статті.

Чому люди страждають від цього стану?
Є багато причин. Деякі люди, схоже, ненормальною реакції на певні фізичні та хімічні елементи, так що ці можуть варіюватися від алергії на погодні умови. Якщо наша шкіра надто суха, ми можемо мати деякі негативні реакції, такі, як сухість і свербіж. Іноді виникає імунодефіцит, і це може викликати кропивницю, надмірне почервоніння (розацеа) або екземи.

Які типові симптоми?
Зазвичай люди будуть відчувати надмірне почервоніння і сухість і відчуття стягнутості які незручно. Там можуть бути слідів ерозії шкіри або пустули. Іноді червоніючи може бути ознакою того, що існує необхідність догляд за чутливою шкірою.

Які інгредієнти слід уникати в догляд за чутливою шкірою?
Деякі хімічні розчинники, такі як етанол і пропіленгліколь фактично проникають у шкіру. Чи знаєте ви, що пропіленгліколь фактично використовується в якості промислового антифриз? Тоді є анти грибкові парабени, які консервантів. Ви, як правило, знайти ці перераховані як пропив, ізопропіл або метилпарабен і так далі.

Якщо ви помітили деякі з формальдегіду консерванти, такі як діазолідінілмочевіна, то уникнути цих теж. Нарешті, ви можете помітити, “Parfum” слово на список інгредієнтів, і це зазвичай означає, що це штучні аромати і, ймовірно, складається в основному з алкоголю. Я знаю людину, яка використовує старі парфуми для прибирання в будинку! Чи можете ви уявити, що це могли б зробити в плані догляду за чутливою шкірою лікування?

Кращий чутливою шкірою
Поряд з пошуками після дієти, харчові добавки, щоб зміцнити шкіру зсередини, а також наше загальне благополуччя, є безліч процедур. Як я вже вказував, важливо, щоб уникнути шкідливих інгредієнтів, згаданих вище, а також використовувати креми шкіри з високим вмістом природних і чистих інгредієнтів без мінеральних масел і спиртів. Вони, ймовірно, бути ідеальним чутливою шкірою.

Судячи з відгуків, продукти, вироблені компанією рекомендується на моєму сайті, підходять для всіх типів шкіри, особливо, якщо це надчутливих. Чому б не посиланню і подивіться самі.