Я люблю твою посмішку важливість наявності хороших зубів для інтиму

Про що це приємна посмішка, яке вражає людей у ​​тому, як він робить? Рекламодавці та маркетологи вже давно зрозуміли важливість психологічного посмішку – люди виблискуючи блискучими білими зубами під великою яскравою усмішкою з’являється майже в кожному оголошенні ми бачимо. Але в той час як естетичні переваги очевидні, існує безліч інших причин, щоб мати хороший набір зубів – не останнім з яких є, намагаючись залучити істотний іншим.

Для чоловіків, так і жінок, які мають хорошу гігієну порожнини рота може бути дуже значним якістю. Посмішки самий безпосередній спосіб справити враження – це показує, що ви добре проводите час, що вам подобається людина, а що у вас є впевненість в собі. І якщо ви вивергати пікап відповідно до брудний рот, добре – що значною мірою ураження цілі, в даний час не так?

Ось деякі з причин, які мають хорошу посмішку, що добре для вас і ваша друга половинка.

очевидне

Для початку, є очевидна перевага мати гарну посмішку – вона змушує вас виглядати краще. Але вона не тільки змусить вас виглядати краще, це також показує, що ви берете певний обсяг медичної допомоги, коли справа доходить до вашої зовнішності. І не обманюйте себе, думаючи, що це марно причина – дослідження були проведені, показують, що краще ви виглядаєте, чим успішніше ви. І хоча ми не можемо все контролювати кожну частину нашого зовнішнього вигляду, коли мова йде про щось на зразок гарної гігієни порожнини рота, немає ніякої причини не їсти деякі хороші перлинно білих.

Коли жінки поговорити з хлопцями, одного з найбільш кокетливих жестів помітно кидати погляд від очей до рота і назад на очах. І якщо їх погляд падає на купу криво жовті зуби, ви можете тримати парі, що, коли їх очі повернутися до ваших вони не говоритимуть те ж саме.

Зрештою, є причина, батьки іноді витрачають десятки тисяч доларів на зуби своїх дітей – вони знають, що в довгостроковій перспективі, маючи ідеальну посмішку, що допоможе їм у всьому, від їх професійної своєму романтичному житті. Так що якщо ви є батьком думати про отримання ваших дітей дужки – думати про це як інвестиції, а не витрати.

Сморід поцілунок

Це добре відомо, що не приймають належний догляд за зубами значно підвищує ризик запалення ясен і неприємний запах з рота – інакше відомий як “неприємний запах з рота”, і це має очевидні наслідки, коли ви намагаєтеся, щоб зафіксувати губ з коханою людиною. Але не тільки це неприємно, ви також набагато частіше передають неприємний хвороботворних бактерій, якщо ви не чистите правильно.

Однак, на додаток до щіткою, зубною ниткою є відмінним способом, щоб зменшити ризик захворювань ясен і збільшить задоволення від вашої косметики із сесії. Це тому, що використання зубної нитки є одним з небагатьох способів отримати важкодоступний їжу з простору між зубами і немає нічого, що вб’є романтику швидше, ніж ваш партнер отримує несподіваний смак вашого обіду днем.

Іноді люди навіть не розуміють, їх дихання пахне, і це тому, що ви просто звикли до нього – ніби як ви звикнете до Почувши звуковий сигнал детектора вогню йдуть кожні півгодини або близько того і в кінці ви навіть не почути його більше. Якщо ви хочете дізнатися, що ваше дихання пахне, не нав’язуючи його на кого-небудь ще, дихання у вашу долоню і довести його до вашого носа. Ви також можете спробувати зубною ниткою і нюх ниткою – якщо у вас є смердюче дихання матеріал між зубами буде ще stinkier. Ось це стимул нитку!

А поки смерть не розлучить нас

Користь для здоров’я мають хороші зуби виходять далеко за рамки просто уникнути гінгівіту – здорові зуби можуть захистити вас від інших хвороб і нездужань, пізніше по лінії. Наприклад, ті ж бактерії, які викликають запалення ясен може поширитися на інші частини тіла і збільшує ризик серцевого нападу, інсульту, діабету і навіть передчасні пологи. І коли ви робите, що остаточний крок на шляху до шлюбу, я сумніваюся, що ви хочете, щоб виконати це ціле “, а поки смерть не розлучить нас”, перш ніж ви навіть почати.

Це, як кажуть, він не може бути занижена, наскільки велика роль куріння грає у визначенні вашої гігієни порожнини рота. Крім підвищеного ризику раку ротової порожнини (який досить важко відкласти убік), куріння подвоює ризик розвитку важкої хвороби ясен, а також робить вас в чотири рази більше шансів на розвиток пародонтиту – яка є основним джерелом втрати зубів у дорослих . Так заради вас і заради вашої родини, кирпатий, що сигарети і заощадити чимало проблем.

Тому що я сумніваюся, що ви хочете втратити свої зуби перед вашим малюком робить.

Ніколи не говори ніколи

Таким чином, ви ніколи не були скоби, ви всі виросли і шукає когось любити, але ви не знаєте, що робити. Ну мій перший рада – не хвилюйтеся. Всупереч поширеній думці, люди часто отримують дужки в більш пізньому віці, коли їх фінансове становище стабілізується або їх медичне страхування ногами дюйма І вам не потрібно турбуватися про великі металевих кронштейнів в результаті чого ваші зуби сяють – вдосконалення методів в ортодонтії осіняючи брекетів взагалі зникнути. Деякі варіанти включають кольору зубів дужки, ясно і знімні підтяжки, такі як Invisalign і навіть лінгвальні брекети, які встановлюються за зубами – так, коли ви посміхаєтеся, що красуня зі всієї бар, ви навіть не потрібно турбуватися про її плутати вас із 16-річним.

Але навіть без дужок, завжди є прості кроки, які можуть бути прийняті для поліпшення цієї посмішки без зайвої суєти. Щіткою, зубною ниткою і роблячи регулярні поїздки до стоматолога буде творити чудеса в запобіганні липкі нальоту на зубах, відбілювання зубів і попередження захворювань. Отже, коли ви, нарешті, зробити йти в цей поцілунок, у вас буде впевненість в тому, що ваш рот чистий – навіть якщо ваші думки брудні.