Як носити перуки шнурка

Як правило, інтенсивне випадання волосся питань і облисіння було поширено у чоловіків, але із запізненням Суд також визнав, звичайним явищем на крони жінок у зв’язку з різними зовнішніми і внутрішніми чинниками. Жінки в ці дні модою і люблять експериментувати зі своїм волоссям, як з їх одягу. Це призводить до використання синтетичних і постійні фарби для волосся, випрямлення волосся і щипці для завивки волосся, хімічна завивка і для кучерів і навіть випрямлення волосся і так далі. Цей результат в уповільненому стоншення волосся процес, який в кінцевому підсумку призводить до мізерної волосся і зовнішній вигляд шкіри голови в значній мірі. Хоча є кілька хороших лікування випадіння волосся не кожен може собі це дозволити. Крім того, існують інші шкідливі побічні ефекти, щоб розглянути. Перуки є одним з таких зручних товарів волоссям, яка приходить на допомогу людям, які шукають більш дешеві та зручні рішення їхніх проблем випадіння волосся.

Серед перуки найпопулярніші з них у ці дні перуки шнурка, які навіть бачив носили багато відомих знаменитості, як Бейонсе і Тайра Бенкс. Причина, чому носити перуки шнурка набагато переважніше серед цих жінок пов’язане з реалістично виглядає такою перуки, які мають мереживом унизу, який маскує лінії волосся з винятковою вишуканістю. Лінія волосся стає практично неможливо виявити, і вони можуть носити у високі хвостики або відсторонився або розділити скрізь.

Нижче перераховані кроки, щоб носити перуку шнурка:

– Підготовці нового росту волосся за рахунок скорочення мережива назад до лінії росту волосся.

– При різанні піклуватися ви не вирізати будь-який з волосся.

– Зараз надіти перуку перед вашою фактичної лінії росту волосся, а не над ним. Це буде гарантувати, що клей не досягає вашого фактичного росту волосся.

– Очистіть шкіру нижче лінії росту волосся за допомогою м’якої тканини і забезпечити шкірі має нульовий вологості. Також переконайтеся, що шкіра попереду вашої фактичної лінії росту волосся не містить натуральні масла шкіри в цей момент і з будь-якої волосся, щоб забезпечити ідеальну обробку.

– Тепер DAB або розпилювачем протектор скальп від регіону, де ви застосували б клей.

– Нехай протектор скальп повністю висохнути, перш ніж застосовувати клей.

– Перед тим, як помістити клей відступити волосся на перуку шнурка, що без волосся отримує випадково прилипла до клею.

– Тепер обережно застосовувати клей на шкіру перед вашою фактичної лінії росту волосся.

– Нехай клей сухий півхвилини або з феном або природним шляхом.

– Цей крок має вирішальне значення, так як ви повинні знати, чи є клеїти текстури ідеально підходить, щоб мати перуку додається до нього так, що він залишається недоторканим протягом декількох днів, щоб прибути.

– Тепер, повільно виправити краю лінії росту волосся перуку на склеєної скін та натисніть рівномірно і м’яко на всьому протязі. Повторіть кроки для вашого потилиці і з боків.

– Ваші волосся тільки після 15-20 хвилин фіксації вашого перуки шнурка на клей.