Як використовувати ефірні масла

Ефірні масла дійсно зосереджені і потужний. Ефірні олії дуже концентровані рідини, які можуть бути шкідливими, якщо не використовувати обережно. Ефірні масла суть заводу. Вони не є такими ж, як аромат масла. Ефірні олії отримують з справжніх рослин, аромат олії є штучно створеними ароматами або носити штучні речовини і не забезпечують лікувальні переваги, які забезпечують життєво важливі масла. Є багато застосувань для ефірних масел, від лікувальних ножні ванни ароматні спреї кімнаті. Ефірні масла участі системи в першу чергу трьома способами – застосовується до шкірки, при вдиханні або проковтуванні. У кожній з них.

Є багато різних видів застосування методів. Краплі ефірні масла, поміщають у розчин на водній основі, струшують і розпилюють в повітрі для того, щоб дезодорації кімнаті або встановити настрій. Додати кілька крапель олії з водою в пляшці з розпилювачем і використовувати в якості освіжувача повітря. Використання ефірних олій у ванну, додаючи 7:57 крапель на ванну, в залежності від нафти. Додати це просто перш ніж потрапити в і витримайте протягом не менше 10 хвилин. Використання масел як інгаляцій для лікування заторів або стресу (спробуйте м’яти або сандалового дерева). Покладіть чотири краплі в миску з гарячою, майже киплячою водою. Накрийте рушником над головою, щоб зробити намет і подихайте парою протягом декількох хвилин.

Туалет знаходиться також ароматні масла, помістивши із запахом ватяні кульки в непомітних місцях. Посипати масла безпосередньо на шовку або сушені квіти домовленостей або вінки. Ефірні масла або суміші приймають фантастичні духи. Створіть свою власну суть. Додати 25 крапель на 1 унція запах алкоголю і дозволяють віку протягом двох тижнів перед використанням. Ефірні масла змішуються в будинок мигдальне масло, таке assweet або масло з виноградних кісточок. Ефірні масла поміщають в цей пристрій, іноді з водою, а іноді і з теплом, щоб вони випаровуються. Ефірні масла ніколи не повинні бути негайно спалені, як хімічна система різко змінилася з спалюванням.

Для burms чи опіки, падіння олії чайного дерева безпосередньо на області дії. Люди із захворюваннями печінки або нирок слід використовувати тільки ефірні олії під керівництвом кваліфікованого лікаря. Ефірні олії вважаються терапевтичних класів, коли вони переганяли при низькій температурі і низькому тиску по відношенню до конкретних рослинного матеріалу. Ефірні олії вважаються терапевтичних класів, коли вони переганяли при низькій температурі і низькому тиску по відношенню до конкретних рослинного матеріалу. Якщо температура і тиск дуже високий це справляє компоненти в оліях і знижує терапевтичну цінність.