Немає більше таємниць, щоб молодий шкіри

Останні дослідження показують, що люди стали жити довше, тому варто дивуватися, що ми всі прагнемо, щоб відновити і зберегти нашу молодість complection.

Традиційно ми вибрали для омолодження шкіри технології, такі як лазерне лікування, які призначені для виробництва контрольованого кількості термічного пошкодження дерми. Субклінічних поранивши навмисно використовуються, щоб не пошкодити і тим самим викликати процес загоєння рани, яка в свою чергу призводить до виробництва нового колагену.

Використання світлодіодів для омолодження шкіри унікальний тим, що він не робить ніякого теплового ушкодження. Замість теплового пошкодження шкури тонкий зовнішній шар, світлодіоди викликати photobiomodulative реакції, підвищення фібробластів, синтез колагену, фактори росту і підсилює мітохондріальне вихід. Мітохондрій електростанція для всіх клітин, вони використовують білки для виробництва енергії і, таким чином помічником у процесі омолодження шкіри.

Світло терапія стає методом вибору для сучасного клієнта, який вимагає природна альтернатива. Світлодіодний світло лікування підкріплені років значні дослідження і які довели свою роботу.

Світлодіодні дослідження терапії.
Фахівці НАСА виявили, що світлодіоди було багато перспективних медичних застосувань. Найкрасивіші вони виявили, що ближній інфрачервоний світло від світлодіода сприятиме загоєнню ран шкіри, викликаючи зростання клітин від 150 до 200 відсотків швидше, ніж клітини, що не стимулюється таким світлом. Світло масивів збільшити енергію всередині клітин, які прискорюють процес загоєння.

У зв’язку з НАСА висновок, червоний світлодіод терапія спочатку сприяло і використовувати в якості післяопераційних процедур для потенційних зцілення.

Світлодіоди довели свою ефективність для анти старіння.

Хоча були попередні дослідження, проведені на світлодіоди і омолодження шкіри (див.-омолодження шкіри досліджень) найбільш свіжі і новаторські проводився SY Лі та ін в 2007 році [1].

76 предметів з лицьовими зморшками лікували світлодіодним світлотерапії або обман терапії (контрольна група) два рази на тиждень протягом 4 тижнів. Дослідження було рандомізоване плацебо-контрольованих і зі спостерігачами Бути подвійний засліплений (вони не знали, яке лікування вони були групою спостереження).

S.Y Лі та ін Результати дослідження є:

• Об’єкти рівні задоволеності лікуванням були 95,2% для лікування групі порівняно з 13,3% у контрольній групі.

• Тяжкість зморшки були знижені на 36% в світлодіодним терапії групі порівняно з контрольною групою.
• Еластичність шкіри збільшився на 16% порівняно з контрольною (обман лікування) групи.

• значне збільшення кількості колагенових волокон по всій дерми. (Зовнішній шар шкіри)

• значне збільшення еластичних волокон у верхніх і середніх ретикулярної дерми.

• Висока активоване фібробластів в групах лікування відмічено не було.

Дослідники прийшли до висновку:

“Ми дійшли висновку, що 830 нм і 633 нм світлодіодний фототерапії є ефективним, безпечним, добре стерпним і безболісне лікування для омолодження шкіри. З клінічної аспект, нетеплові особливістю світлодіодним фототерапії може бути значною перевагою, тому що ми могли домогтися ефективного омолодження старіючої шкіри, не викликаючи термічне пошкодження чи поранення в нормальній шкірі. Ми рекомендуємо використовувати поєднання цих двох довжинах хвиль світла, щоб максимізувати ефект шляхом використання переваги, характерні для кожної довжини хвилі.