Майкл Джексон перуку

“Це Хеллоуїн, ви знаєте, там буде величезний попит на пар сонцезахисних окулярів, блискітками рукавички, шкіряні куртки і плоскі чорні капелюхи. Так, світ буде сходити з розуму з данину сама людина, король поп-музики Майкл Джексон, або, як він був відомий своїм шанувальникам, в рукавичці One. Але є одна частина головоломки, які можуть бути там відсутня. Той, який, ймовірно, найважливіший з усіх. знакових Майкла Джексона волосся. Можна звичайно купити перуку Майкла Джексона, але ми тут, щоб запропонувати вам всі види інших альтернатив цьому.

Почати з деякими серйозними кількість волосся JEL. Ви знаєте, що Майкл Джексон були довге чорне волосся. Він використав, щоб носити його в різних стилях, іноді кучеряве, і іноді було довгим і прямим. Якщо ви просто використовувати деякі волосся гель, ви ви можете пляма ваші волосся назад і створити Майкла Джексона, як ефект без необхідності купити перуку Майкла Джексона. Додати в, можливо, трохи тальку, щоб дати вашому обличчю вид зник, як Майкл виглядав від усіх операцій він пройшов (він пройшов серію пересадка шкіри для того, щоб його шкіра виглядає білим), і ви будете мати ідеальний Майкл Джексон перуку без необхідності фактичного перуки.

Але що, якщо ви дійсно був свій серцевий набір на чесне слово перуку Майкла Джексона? Якщо це ваше бажання, ви, безумовно, пощастило. Швидкий пошук Google виховується багато варіантів. Моя перша зупинка при покупці речі, як це, як правило, Amazon.com, не тому, що вони обов’язково дешевше, але швидше через те, що вони пропонують безкоштовні супер-заставка вантажу коли ви витратити більше $ 25. Це багато, і якщо ви купуєте для себе і вашої дитини, наприклад, то ви можете легко отримати все, що вам потрібно, і ніколи не повинні залишити комфорт вашого власного будинку.

Деякі з варіантів, я знайшов на Amazon.com включає стилі 80-х Майкл Джексон перуку який нагадує свій час на вершині хіт-парадів. У цього є короткі, густе темне волосся і приходить тільки з перукою. Або, якщо ви хочете піти на щось трохи більш складним, за ціною нижче $ 17, я знайшов пряму довговолосий перуку, подібно рукавичці, яка використовується, щоб носити в останній частині його життя, яка приходить разом з парою Авіатор окуляри Стиль НД . Який би стиль перуку Майкла Джексона, хоча ви обираєте, найважливіша річ, це просто весело провести час, а також сейфом Хеллоуїна.