Видалення волосся за ефлорнітин гідрохлорид ефектів

Чи є у вас ненормальний ріст волосся проблеми, такі як гірсутизм? Або у вас є небажане волосся навколо губ або підборіддя? Якщо ви турбуєтеся про те, як видалити волосся з обличчя можна використовувати крем, зроблений з Ефлорнітин гідрохлорид.

Ефлорнітин гідрохлорид затверджений в якості хімічної речовини, яка може зменшити ріст волосся у жінок. Він поставляється у формі крему і зменшує ріст волосся протягом деякого періоду часу. Якщо цей крем працює для вас, ви можете відмовитися від використання будь-якої іншої метод видалення волосся. Давайте подивимося, які наслідки використання Ефлорнітин гідрохлорид, як воно повинно бути використано і які побічні ефекти.

1. Це хімічна доступний у вигляді крему. Сила Ефлорнітин гідрохлорид в кремі становить 13,9%.

2. Крем для використання тільки на обличчі. Не рекомендується для використання при температурі нижче особи.

3. Крем для використання два рази на день і не повинні бути вимиті протягом принаймні чотирьох годин після нанесення.

4. Макіяж може бути використана на сухі вершки Ефлорнітин гідрохлорид.

5. Він показує результати на місяць. Якщо він не показує зниження у волоссі до шести місяців, ви повинні звернутися до лікаря і припинити використання крему.

6. Ефлорнітин гідрохлорид працює за рахунок зниження активності ферменту, який активізує ріст волосся.

7. Це може бути корисно в районах навколо губ і підборіддя, де небажаний ріст волосся, можливо, мали місце.

8. Це хімічна речовина необхідно застосовувати регулярно. Якщо ви припините використовувати його волосся почнуть рости знову.

9. Там, як правило, ніколи ніяких серйозних побічних ефектів використання Ефлорнітин гідрохлорид. Побічні ефекти, які помітили є-почервоніння шкіри, висип, поколювання, акне або роздратування. Вони повинні піти через кілька днів. Якщо побічні ефекти зберігаються вам може знадобитися, щоб зупинити використання.

Ця стаття тільки в інформативних цілях. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не є заміною для професійного медичного ради. Будь ласка, зверніться до лікаря для вашої медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-який результат або пошкодження внаслідок інформації, отриманої з цієї статті.