імітувати сонце з встати засмаги кабін

Соляріїв сьогодні використовують багато різних типів засмаги середовищах. Швидко стає тенденцією є використання встати засмаги кабін на відміну від традиційних ліжок. Ці кабіни часто мають схожий зовнішній вигляд, що і телефонна будка. Засмага промені випускаються з усіх кутів дозволяє наближення до фактичних впливом сонця.

Є багато переваг стенду порівняно з ліжка. Типова лампа використовується в кабіні набагато сильніше, ніж той, який використовується в ліжку. Ліжка зазвичай використовувати лампочки в 100 ват діапазону, в той час як кабіни найчастіше мають цибулини 160 ват. Ця додаткова сила дозволяє швидше загар, який дозволяє економити час, щоб присвятити баланс у своєму щільному графіку.

Мало того, що цибулини, пов’язані з кабінами сильніше, вони посилюються відбивачами, які забезпечують більш узгодженим, ніж людина отримує, коли схильної в старомодному ліжка. Найбільш привабливим і навіть засмага є результатом день активної діяльності та рух під сонцем. Одно впливу на всі частини вашого тіла має вирішальне значення. Класичні ліжка часто призводять до більш цілеспрямованим впливом отримуючи менш бажаним результатам.

Ще однією перевагою кабін відноситься до гігієни. Багато людей відчувають себе ніяково, з використанням шару який був зайнятий хвилин тому від незнайомця. Стоячи в кабіні усуває цю стурбованість. Germaphobes раді обмежити тілесний контакт до будь-якої поверхні торкнулася багатьох людей протягом даного дня.

Крім того, багато хто відчуває себе менш клаустрофобії, стоячи в кабіні а не бути замкненими в традиційній ліжка. Стоячи в кабіні дозволяє вільне переміщення і дозволяє для полегшення навіть експозиції, що дає вам ідеально рівної засмаги. Деякі навіть використовують час засмаги, збільшуючи його з деякими здійснення біг на місці в кабіні. Цей подвиг, очевидно, не можливо в солярії.

З іншого боку, це може бути недоліком для тих, хто шукає розслабляючий, легкий загар досвіду. Простягаючи на ліжку, очевидно, більш розслабляючого, ніж стоячи або біг на місці. Для тих, хто хоче об’єднати свої засмаги з післяобідній сон це, ймовірно, бажано, щоб уникнути кабіни і дотримуватися старого стилю соляріями.

Як вказувалося вище, кіоски, як правило, набагато сильніше, цибулини, ніж їх колеги ліжка. Багато було написано про вплив засмаги. Бажано, щоб дослідити як плюси і мінуси засмаги до прийняття рішення, чи правильно це для вас. Ті, у кого світла шкіра, рекомендується проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями і вибрати метод найбільш відповідний для ваших обставин.

Технології постійно розвиваються, і в шкіряному світу встати засмаги кабін є новими нової тенденції. Стенди дозволяють тепер засмага яка імітує ті бачили тільки після години гри під сонцем. Коли ваша погоди або розташування заборонити гри в пляжний волейбол, саме близьке тепер доступний у місцевому салоні.