як інтенсивного імпульсного світла (IPL) використовується для видалення небажаного волосся

IPL стенди для інтенсивного імпульсного світла. Ця форма видалення волосся є одним з найшвидших і найменш дорогим постійні методи, щоб позбутися небажаного волосся на тілі. Це техніка, найбільш часто використовуваних косметологом або лікарем-спеціалістом Проте останнім часом ряд зроби сам машинами також прийшли на роздрібному ринку. Це було в 1997 році, коли IPL був вперше схвалений американської FDA (харчових продуктів і медикаментів) в якості ефективного інструменту для постійного видалення волосся. Цікаво, що ця технологія була спочатку розроблена для лікування інших станів, але замість цього він викликав випадання волосся у пацієнтів.

На відміну від традиційних лазерної терапії, IPL насправді світлотерапії і воно відрізняється від лазерної оскільки спектр різних довжин хвиль світла енергії використовуються і численні структури шкіри орієнтовані, зруйнований і стимулювали в той же час. Пігменту у волоссі, який відомий як меланін поглинає ці імпульси світла. Волосся нагрівається і клітини, які викликають волосся рости будуть знищені, і в результаті видалення волосся довгий термін досягнута.

Для того щоб бути ефективними, IPL повинні бути охолоджуючі шкіру, фільтри на місці, достатній вихідної потужності, право світлофільтрів, а також широкий широтно-імпульсної. З урахуванням цих факторів у місці, волосяних фолікул може бути повністю зруйнований, знищені кровоносних судин можна лікувати, колаген може бути регенерований і пігментації шкіри можна також лікувати.

як волосся IPL лазерне видалення лікування проводиться

Щоб захистити ваші очі від інтенсивного імпульсного світла вам буде запропоновано носити окуляри. Шар охолоджуючий гель буде застосовуватися до області вашого тіла, де світло буде керуватися на шкіру для видалення волосся назавжди. Щоб зробити лікування більш зручно, область також буде охолоджувати. IPL пристрої будуть розміщені на вашій шкірі, і короткий імпульс світла буде випущений, яка дозволяє багато фолікулів волосся, щоб бути одночасно спрямовані. Пристрій знаходиться там, де є небажаного волосся, яке має бути видалено, і процес повторюється кілька разів. Після процедури, охолоджуючий гель стирається, і область зволоженою.

Переваги IPL видалення волосся

1. Волос на будь-якій частині тіла можна безпечно і надійно видалені

2. Виробництво колагену покращився

3. Навіть умов шкіри можна лікувати

4. Волосся видаляється дуже швидко

5. Це не надто багато часу

6. Болю не викликана процедура

7. Проблеми Пігментація шкіри може бути також ефективно лікувати

де може бути використаний IPL?

IPL може бути використаний для лікування всіх областях тіла та обличчя, і може бути використаний як для чоловіків, і жінок. IPL може бути використаний для лікування волосся всіх кольорів і типів шкіри, але волосяні фолікули більше постійно руйнується, коли колір волосся темніше, а шкіра колір світліше. А не просто орієнтації стрижня волосся, пігмент меланін в підставі волосяного фолікула є мішенню для IPL. Як правило, великі кількості меланіну присутня в більш темних коренів волосся і темні кольори шкіри і більше тепла теплова енергія поглинається, тим самим руйнуючи волосся більш ефективно.

є IPL видалення волосся назавжди?

Правда в тому, що є тіло постійно безкоштовну волосся насправді неможливо незалежно від того, який тип волосся метод видалення або лікування ви йдете. Тим не менш, IPL видалення волосся є дуже передовою технологією, яка зменшує ріст волосся назавжди. Саме чудове в тому, що IPL, тому що вони призначені для волосяних фолікулів, відновлення зростання різко знижується.

Загалом, як тільки ви пройшли ряд процедур, швидше за все там буде дуже мало росту волосся в області, де IPL пристрій було застосовано. Час від часу, залежно від товщини і кількості волосся, цей метод видалення волосся може навіть досягти успіху в постійно зупинки волосся росте назад. Навіть якщо волосся не відростають в області, це, як правило, світліше, тонкими і слабкими і можуть бути легко видалені ще раз.