хірургія статевих губ скорочення

Багато жінок народжуються із занадто великими, нерівними або асиметричні малих статевих губ. Інші розробки розтягуванні і відносне подовження статевих губ в результаті пологів або з віком. Це створює не тільки естетичну скрутне але що більш важливо функціональне перешкода. Жінки з великою і нерегулярні статеві губи часто збентежений під час статевого взаємодії, і відчувати себе некомфортно з носили купальні костюми, тісний одяг, шорти або біг підтюпцем. Інші відчувають біль або роздратування під час статевого акту або вважають, що вони не можуть досягти оптимального сексуального задоволення за перешкод їх громіздкі малих статевих губ.

Між тим, є жінки, які розвиваються дуже повних і великих статевих губ (зовнішні губи) в результаті збільшення ваги. Це стає помітним неприємність, коли носити вузькі брюки, шорти, і купальники. Він також поглинає вологу і причини роздратування шкіри, висип, або навіть сприяє дріжджовий інфекції.

Пластика Чи втручається в наявність природних пологів?
Ні, Лабіопластіка не заважає природні пологи, але насправді робить його легше.

Які методи Лабіопластіка є в наявності?
Традиційно більшість гінекологів або пластичних хірургів використовувати пряме видалення і скорочення метод Лабіопластіка. За допомогою цього методу довгу смугу малих статевих губ, вирізають, залишаючи за собою хірургічний розріз на краю статевих який займає більше часу, щоб вилікувати і може стати чутливим.

Бразильська техніка Лабіопластіка яка не залишає ніяких зовнішніх рубців, зберігає максимальну статевих відчуттів, і виглядає дуже природно. У той час клиторального де-витяжних систем також може бути виконана, щоб збільшити висоту і довжину сексуальне задоволення для жінки.

Зменшення статевих губ включає ліпоскульптури і ліпосакція зменшити непривабливі опуклості великих статевих губ. Іноді вона поєднується із скороченням і жорсткість лобка, інакше званих Monsplasty.

Є лазер, використовуваний для Лабіопластіка?

Хоча лазер може бути використаний для хірургічного розрізу, вона не дає ніякої додаткової вигоди в плані зцілення комфорт, безпека, або краще.

Анестезія та хірургія Пластика
Labioplasty жіночий хірургії в амбулаторних умовах. Вона проводиться під місцевою анестезією з деякою седації для того, щоб зменшити занепокоєння. Ця процедура досить короткий, і може зайняти близько 30 хвилин. Часом Лабіопластіка виконується в поєднанні з Vagionoplasty (вагінальний омолодження), підтяжка живота, ліпосакція, збільшення грудей, або інших косметичних процедур.

відновлення після Підтяжка
Більшість пацієнтів відчувають легкий дискомфорт, набряки і синяки після Labioplasty який триває 6:58 днів. За цей час, жінки можуть відчувати деякі кров’янисті виділення, та / або сечового нерішучість. Вони повинні носити прокладки, а також застосовувати мазь Neosporin до хірургічного сайтів для комфорту. Вони можуть прийняти душ або вимити протягом шести годин після операції, і так часто, як вони хочуть, там після. Хоча ви можете повернутися до статечний діяльність і роботу протягом двох днів, ви повинні утримуватися від бігу підтюпцем, їзда на велосипеді, верхова їзда, біг, важка атлетика, і статевий акт протягом 4-6 тижнів.

потенційні ризики та ускладнення
Пластика вважається незначною хірургічною процедурою, і, отже, є відносно безпечним. Найбільш поширені можливі ускладнення є кровотечі, незначні інфекції, розріз пробою, рубці, та / або подразнення і біль.