серйозно підійти до питання ремонту колагену шкіри

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене на це …

Дослідження показали, що ремонт колаген шкіри можливо при місцевому застосуванні крем, що містить білка, пов’язаного з невеликими кількостями цинку і міді. Але деякі компанії взяли неправильний підхід, коли вони намагалися зробити ефективний бустер колаген. Що вони роблять не так?

Проблема в тому, колаген та еластин не можуть бути покриті при нанесенні безпосередньо на шкіру, їх молекулярній структурі занадто великий, щоб проникати в шкіру. Це медичний факт, і більшість людей не знають про це.

Крім того, замість включаючи природні білки, які містять відповідні мідь / цинк комплекси, вони ізольовані мінералів. В ізольованому вигляді, міді і цинку може викликати серйозні алергічні та побічні реакції. Якщо ви бачите продукт, який обіцяє ремонт колагену шкіри, але і носить попереджувальний знак, що радить вам перевірити непомітним патч перед використанням, не купуйте його!

Наприклад, деякі компанії стверджують, що ізольований-колаген, отримані від корів або свиней, є людиною бустер колаген. Ці продукти будуть також мати попереджувальні написи, що раджу вам припинити використання, якщо відбувається почервоніння або збільшується. Це тому, що колаген тваринного викликати почервоніння і роздратування у багатьох людей.

Попереджувальні написи завжди простий спосіб для споживачів, щоб визначити і уникати продуктів, які містять відомі токсини, отрути, алергенів і подразників. Там немає необхідності піддавати себе будь-який з цих речей. Вони не забезпечують ефективного ремонту колагену шкіри. Вони фактично посилити проблему.

Якщо ви починаєте бачити деякі зморшок, в’ялості, пігментних плям або плям, потрібно просто поліпшити здоров’я вашої шкіри. Це боляче. Було виставлено, до забруднення навколишнього середовища, УФ-випромінювання сонця і, можливо, різні небезпечні компоненти, знайдені в популярній особистої гігієни. Але, не хвилюйтеся. Ви можете зробити ваше обличчя здоровим, ще раз. Ось як …

Перший крок … Подивіться на підсилювачем колагену, вільний від штучних консервантів, барвників і додав ароматів. Просто тому, що на етикетці написано гіпоалергенний або лікарем або лікарем перевірених затверджених не означає, що це насправді безпечні. Ці умови є не більше, ніж реклама, щоб залучити вас дюйма Вони не регулюються галузі. Я бачив багато нібито гіпоалергенних продуктів, які містять безліч відомих алергенів.

Кращі інгредієнти ті, що приходять з рослин або інших природних джерел. Компанії стверджують, що вони повинні містити в штучних консервантів колагену підсилювач для запобігання росту бактерій. Правда в тому, що натуральний вітамін Е є цілком хорошим консервантом. Він просто коштує дорожче, ніж синтетичні, і саме тому більшість компаній не буде використовувати його.

Отже, подивимося для колагену шкіри ремонт, який містить натуральний вітамін Е, для початківців. Тоді шукайте інгредієнт називається функціональним кератину.

Функціональні Кератин є природним цинк / мідь / білкового комплексу отримані з овечої вовни. У клінічних дослідженнях, добровольці не відчували побічних реакцій і багато хороших результатів. Стійкість покращилася і зморшки зникли. Навіть старі шрами, які були присутні протягом багатьох років поступово почав згасати і врешті-решт зникли всі разом.

Краща компанія включає в себе інші поживні компоненти в їх колагену ракети-носія, в тому числі антиоксидант Коензим Q10. Коензим Q10 рівні шкіри швидко виснажуються, коли ми піддаємося впливу УФ-променів від Сонця. Якщо антиоксидантів, таких як COQ10 немає, то вільні радикали зашкодять клітини, що призведе до появи віку.

Це був лише короткий огляд колагену шкіри ремонт. Пам’ятайте, що робити ретельні дослідження, як це і покупка найбезпечніших продуктів є першим кроком.

Щоб дізнатися про більш потужних і перевірених природних речовин, які можуть ущільнити старіння шкіри і відновити її сяйво і життєву силу, відвідати мій сайт сьогодні.