підроблений загар – і що не можна робити

Кожен хоче, щоб виглядати краще. Є багато способів, якими ми всі можемо дивитися в наших силах, для деяких людей це включає засмага нашій шкірі. Тепер найкраща форма засмага природний загар, але у кого є час, щоб лежати на сонці, очікуючи променів, щоб затемнити нашу шкіру? Крім того, штучний загар не має тієї ж ракової ризики для здоров’я, які приходять з природним загаром. Сонячні промені є смертельними і сприяти розвитку різних форм раку шкіри. Зрештою загар просто клітинних пошкоджень у верхні шари шкіри. Однак штучна засмага в банку не так просто, як здається. Є кілька важливих речей, які ви повинні пам’ятати про застосування штучної засмаги до вашого тіла.

Перше, що знає, що засмага працює для вас. Як підстригтися, є багато форм засмагає і не всі права для всіх. Існують різні способи, ви можете звернутися в ваш загар може так бути обережним і знати, який стиль працює на вас.
Друге, що потрібно пам’ятати, щоб дотримуватися одного типу колір засмаги. Деякі люди, як правило, незадоволені своїм першим вибором а потім прийняти його майже в п’ять або десять тонів темніше. Це не працює добре, тому що кожен шар стеки і не тільки колір в порівнянні з попереднім колір засмаги – вони ніби зливаються.

Третя річ, це те, що все завжди виходить. Шкіри засмага, підроблені або природного вимагає підготовки. Так само, як коли ви застосовуєте сонцезахисний крем, щоб контролювати кількість дубильних, що затьмарює вашу шкіру від сонця, необхідно також, щоб підготувати ваше тіло. Це може бути досягнуто шляхом мати хороший гарячий душ мильною заздалегідь. Очищення від бруду і масла на шкіру допомагає, коли штучний загар наноситься.

Четверте справа в тому, щоб застосувати пальто рівномірно. Засмага ваше тіло так само, як живопис будинку. Вам необхідно подати заяву і навіть удари кілька шарів. При розпиленні вашого тіла, завжди переконайтеся, що ви покриваєте кожен сантиметр вашої шкіри в тому числі настільки забули сліпі плями кожного є.

Остання річ, щоб зробити ваш загар останнім. Це просто, навіть якщо люди не завжди виконайте такі дії. Після того, як засмага був застосований нехай воно встановлено і заволодіти. Не приймайте душ, зволожувати або робити все, щоб ваша шкіра в бік від просто розслабитися і чекати ваш загар набули чинності.