ненавиджу макіяж спробувати мінеральну косметику .. вона може змінити ваше mind_

Якщо ви завжди ненавидів відчуття традиційних рідке тональний засіб, ніколи не можете знайти свій правильний колір, або просто відчуваєте, що не вистачає часу, щоб застосувати його …. там можливо ще один варіант ідеально підходить для вас!

Рішення називається Мінеральна косметика і це нова революція в косметиці, яка поширюється по світу.

На відміну від вашого традиційного рідке тональний засіб, мінеральний макіяж не в рідкій формі на всіх, це дуже дрібний порошок, майже схожий на пудру, але набагато більш щільним.

Запаковані в цьому дрібний порошок чисто копалин із землі, що насправді добре для вашої шкіри. Ви застосовуєте мінеральну косметику за допомогою щітки або губки аплікатора і любителя це на ваше обличчя круговими рухами. Ви не отримаєте безлад рідких макіяж і, що жирна відчуття, що ви зазвичай відчувають себе залишив на вашій шкірі.

Мінеральна косметика дуже прощає колір і звичайно поставляється в основному імена, як тіні легкі, середні і темні. Навіть якщо вам пощастило вибрати неправильний тіні, мінеральна косметика дуже змішуватися і можна працювати. На відміну від рідкої основи, мінеральна косметика не залишає демаркаційної лінії.

Мінеральна косметика і немає часу застосувати. Все, що вам потрібно, це кисті макіяж і банку мінеральною основою і протягом 2 хвилин ваше обличчя цілком доступні, і ви готові піти … ідеально підходить для тих, що ведуть активний спосіб життя. Застосування мінеральної косметики не може бути простіше.

Найбільш помітні претензії від користувачів мінеральної косметики, як легка і м’яка мінеральна основа відчуває на своїй шкірі. Це дійсно таке відчуття, що ви не носите взагалі нічого. Для тих, хто не подобається макіяж в першу чергу це часто причини достатньо, щоб дати мінеральну косметику спробувати. Мінеральна косметика не забиває пори, і навіть може носити на ніч … спробувати, що з будь рідкої основи!

Мінеральна косметика стає все більш популярною і незабаром може продати з рідкої основи все разом. Якщо Ви ще не носили макіяж в деякий час, тому що ви втомилися від суєти застосування традиційних основ, але все ще хочете професійний вигляд, мінеральна косметика може бути просто ваша відповідь.