зараз саме час, щоб увійти в світ перманентного макіяжу

Якщо ви думаєте про перманентний макіяж в перший раз, у вас є багато питань. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, чому постійні косметики має бути ваше нове удосконалення краси. З постійним застосування косметики немає буквально ніяких “простою”, ви будете готові, щоб показати свої нові гарніше вам відразу після процедури.

Якщо ви шукаєте свободу від макіяжу? Перманентний макіяж може дати вам свободу, щоб виглядати на всі сто в будь-який час. Ви можете миттєвий перехід від роботи до вечора, не маючи необхідність бути рабом дзеркала для сенсорного вікна; просто швидко порошку і ти у двері.

Перманентний макіяж в даний час навіть стати доповненням до багатьох пластичної хірургії та дерматології косметичних поліпшень. Після процедури постійного макіяж, ми часто чуємо «Чому я не зробив цього раніше?”

Перманентний макіяж виглядає більш природно, ніж будь-яке місцеве застосування макіяж в якості пігментів стати частиною вашої шкіри і не мазати або брудні розводи. Це інвестиції, які гідні, коли зроблено правильного професійного … де результати природним і забезпечить гарніше вас.

Ось кілька порад форму брів від Мелані Уїтні, СРСР, DAAM і власник Центру Постійне Косметика з медичними офісами в Нью-Йорку, Нью-Джерсі і Флориди.

Ми взяли інтерв’ю у Мелані про те, як вона вибирає форму брів для нового клієнта. Ми вважаємо, що ви знайдете її художнього розуміння цікаве читання.

Інтерв’юер: Мелані, вам таку чудову роботу на бровах, як ви визначаєте, що є правильним для нового клієнта?

Мелані: Я люблю робити нові брови. Брови додати стільки індивідуальну красу людини. По-перше, я починаю з ретельного аналізу лицьовій структури кістки клієнта. Вони можуть змінювати свій колір волосся і стиль, але вони не можуть змінити форму свого обличчя, ні розміщення їх особливості, наприклад, як близько чи далеко один від одного їх очі розташовані. (Це теж важливий момент, в якому фактор у при визначенні правильного розміщення для брів.)

Існують природні паралелей встановлений малювання уявні лінії від внутрішнього кута ока прямо до внутрішнього “лампочка” між бровами. Тим не менш, з усіма цими “правила”, деякі з них необхідно або “перерва” або, як я віддаю перевагу “, зігнути трохи”. Знаходження цього ідеальне поєднання дизайну і реальністю знайдений за допомогою “художнього бачення” приймати все обличчя до уваги. Існує не тільки баланс у визначенні положення, арки, і розміщення, але артистизм, щоб вибрати правильну форму для обличчя, а також.

Важкі і близьких брови набір може створитися враження, невдоволення чи хмурячись. Так само, як плоскі брів може викликати очі дивитися менше, а все обличчя з’являтися коротше в довжину. Дуже високий і арочні тонкі брови не тільки застарів, але може дати неприродний здивований погляд, як “олень у світлі фар автомобіля”. З перманентним макіяжем, і художню майстерність, що я відточували протягом багатьох років, навіть можна звузити або розширити зовнішності клієнта косметично просто вибравши правильне розміщення своїх нових постійних брів.

Зі знанням справи і навчання техніці повинні бути в змозі слідувати природному “діагоналей” волосяного покриву будь-якого чола або зважитися на м’який порошок заповнити, щоб хвалити природних голову клієнта волосся. Але те, що відрізняє мене від будь-яких технік багатий досвід і художній очей, щоб бачити, як ви не можете бути в змозі бачити себе тим самим підвищуючи вашу природну красу.

Колір вибір пігменту брови також важлива в цьому постійно мінливому світі кольору волосся, відтінки, і три варіанти виділення. Я ніколи не використовую розфасований формул. Я змішую пігменти індивідуально для кожного тону шкіри клієнта. Одна з новітніх методів, я використовую це гладити волосся методу моделювання брів даючи дивно природний вигляд.

Я хотів би поділитися з вами, що коментар одного з моїх клієнтів просто послав мене минулого тижня по електронній пошті …

“Я хотів ще раз висловити мою подяку за новими бровами. Дивно, наскільки їх небуття вплинуло на моє життя. Дякуємо за чудові, професійні та художні роботи ви зробили!”
– Потужна виконавча жінка

Вони кажуть, що брови визначають обличчя. Ваші брови визначенні вашого обличчя, щоб підкреслити вашу красу? Якщо ні, я тут, щоб допомогти дати “мати-природа” руку і підвищення вашої особистої краси з художньою майстерністю.

Інтерв’юер: Я думаю, що я готовий до нової форми брів просто слухати ваші пояснення того, як ви виберіть вид для кожного клієнта. Чи можу я запитати про колір? Я помітив, що в деяких з Галерея фотографій квітів сильніше, ніж я міг би на моєму власному брови, чи є рішення?

Мелані: Спасибі за те, що до. Більшість наших фото галерея приймаються лише після процедури імплантації кольору. Всі кольори, щоб пом’якшить природний вигляд протягом семи днів як частина природного процесу загоєння шкіри. Постійна косметики не точна наука, це мистецтво.